ЦСКА започва новия европоход от ада в Скопие

ЦСКА започва новия европоход от ада в Скопие

Жега и враждебност чакат "червените"

ЦСКА започва новия си поход в Европа от Скопие. Там "червените" гостуват на Македония ГП в мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Двубоят е с начален час 18,30 и ще се проведе при много горещо време в негостоприемната за българи в последно време северномакедонска столица. 

Треньорът Саша Илич ще може да разчита на новопривлечения нападател Дюкенс Назон, който все още чака своя дебют с "червената" фланелка. Очаквано, извън състава на ЦСКА остават Йоан Баи, Федерико Варела и Яник Вилдсхут, с които клубът иска да се раздели, както и контузеният Бисмарк Чарлс.

Мено Кох все още се възстановява, но едва ли ще го видим в действие срещу Македония ГП. Очакванията са, че в сърцето на отбраната, редом до капитана Юрген Матей, ще застане имащият по-голям опит в мачове от подобен характер Енес Махмутович. Мястото на резервната скамейка пък ще бъде за Християн Петров. 

В дните преди сблъсъка имаше неяснота около това къде ще се проведе мачът, като беше обсъждан вариант той да бъде преместен в Струмица. В крайна сметка бе взето решение срещата да се състои на стадион "Петър Милошевски", който е с капацитет от едва 2500 места, половината от които ще бъдат затворени поради съображения за сигурност.

Победителят от Македония ГП - ЦСКА ще играе в третия предварителен кръг на турнира Лига на конференциите срещу Мура (Словения) или Сейнт Патрикс (Ирландия).

Снимка: cska.bg




Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.

Ще надмине ли играч на Спартак Варна баща си?

Мачът с Левски със сигурност ще бъде запомнен от нападателя на Спартак Варна Даниел Иванов.

Повече от 100-ина отказали на ЦСКА

Близо 100 играчи са отказали на ЦСКА, ако се вярва на вече бившия спортен директор на "армейците" Пауло Нога.

Левски взима защитник

Левски е на път да привлече централен защитник, който е национал на Северна Македония.

Добруджа уреди девети нов

Добруджа до дни трябва да представи деветото си попълнение това лято.

ЦСКА води Милан в България

ЦСКА е на път да организира касов международен мач за завръщането на обновения стадион "Българска армия".