Утрехт следи Светослав Вуцов

Утрехт следи Светослав Вуцов

Светослав Вуцов е в полезрението на нидерландския Утрехт, потвърдиха местни медии

Скаути на клуба са наблюдавали изявите на вратаря на Левски на живо по време на двата мача срещу АЗ Алкмаар от европейските клубни турнири.

Вуцов обаче не е сред непосредствените трансферни цели на Утрехт, тъй като титулярният вратар на отбора – Василис Баркас – се представя стабилно и се радва на доверието на треньорския щаб. Резерви в момента са Мишел Броувер и Кевин Гадела.

Според информацията, евентуална сделка за Вуцов може да се осъществи най-рано през зимния трансферен прозорец или през следващото лято, тъй като тогава се очаква Баркас да бъде продаден.

Междувременно вратарят на "сините" е обект на интерес и от друг нидерландски клуб – Твенте

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават