В ДЮШ на ЦСКА чакат по 8 заплати

В ДЮШ на ЦСКА чакат по 8 заплати

Ще се сетят за нас, когато дойде време за лиценза, коментират треньори от школата

Положението в школата на ЦСКА продължава да е далеч от стандарти­те, които трябва да бъдат наложени в клуба. От дълги го­дини редица ръководства на червените я карат само на обещания и добри намерения по въпросите, касаещи подра­стващите. Проблемите в ДЮШ на ЦСКА са сериоз­ни и са на всички нива. Един от тях е, че в школата има треньори, които чакат по це­ли 8 заплати.

Ръководството на ЦСКА плаща сравнително редовно месечните възнаграждения на футболистите и треньорс­кия щаб, но пари за специалис­тите в школата на клуба не остават въпреки редицата обещания и планове, обявени в тази насока.

"Ще се сетят за нас, когато дойде време за лиценза. Така е всяка година. Свикнали сме ве­че. Не знаем по колко заплати ни дължат, осем ли са, девет ли станаха...", коментира пред „Тема спорт” един от треньорите в ДЮШ на ЦСКА, който пожела да за­пази анонимност.

Известен тласък на рабо­тата в школата дадоха два­та терена, изградени на "Ар­мията" от сдружението "ЦСКА Завинаги". Съвсем ско­ро ще бъде открит и трети, на който ще могат да се иг­раят и официални мачове на юношеските гарнитури. От доста време насам клубът из­ползва приоритетно терени­те в "Царско село", на които играят голяма част от юно­шите, дублиращият отбор и се водят част от трениров­ките на представителния тим. 
ЦСКА предлага рекордна заплата на израелски национал

27-годишният халф в момента е свободен агент

Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста

Първата ракета на България при жените Виктория Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста сингъл на Женската тенис асоциация (УТА) след края на Откритото първенство на Великобритания.

Цветомир Найденов обяви още един трансфер

ЦСКА 1948 продължава да работи на трансферния пазар през това лято.

Ботев Враца обяви трансфера на нападател

От Ботев Враца обявиха привличането на нападателя Аймен Суда, който вече има сериозен опит по българските терени. 

Разцепление в Ботев заради Керкез

Феновете на Ботев Пловдив водят сериозен спор как да бъде посрещнат треньорът Душан Керкез на мача с ЦСКА в събота

ЦСКА си хареса ляв бек от кипърското първенство

ЦСКА проявява интерес към левия бек на Арис Лимасол – бразилеца Кажу, съобщава профил в платформата Х, специализиран в кипърския футбол.

Агентът на Бусато и Кордоба се срещна с Нога

Агентът на двама от чуждестранните футболисти на ЦСКА е провел среща със спортния директор Пауло Нога.

Левски вдига тавана на заплатите

"Сините" искат да угодят на Хулио Веласкес.

Цунами започна рехабилитация

Капитанът на Левски Вендерсон Цунами започна рехабилитация на дясното си коляно.