В Левски готвят раздяла с шеф

В Левски готвят раздяла с шеф

Повече от петима играчи от настоящия състав няма да са част от тима през пролетния полусезон

Ръководството на Левски най-вероят­но ще се раздели с настоящия изпълнителен директор Красимир Ива­нов. При това до този сценарий може да се стигне дори Павел Колев, който трябва да стане изпълнителен шеф на си­ните, да не дойде на "Герена". Развитие по тази тема ще има през следва­щата седмица, факт е, че за смяната на Иванов надигна глас и един от ак­ционерите в клуба -тръст "Синя България", който на няколко пъти искаше оставката му.

Левски пък ще трябва да се бръкне с големи су­ми, за да разкара нежела­ните от треньора Славиша Стоянович футбо­листи. Петима попадна­ха в черния списък на спе­циалиста. Това са Ривалдиньо, Филипе Нашименто, Аймен Белаид, Антони Белмонт, които със сигурност не са желани на „Герена". Стоянович иска да бъде махнат и един от двамата врата­ри, които се редуваха ка­то титуляри през есен­та. Най-вероятно това ще е Мартин Полачек за­ради no-високата си за­плата. За да се раздели с пети­мата, Левски ще трябва да им плати неустойки, освен ако не им намери нови отбори. Второто е малко вероятно и в мо­мента текат тежки раз­говори за разтрогване на договорите на играчите по взаимно съгласие. Това няма как да стане, без клу­бът да им даде минимум по три заплати накуп.

Възможно е и още игра­чи да напуснат клуба. Ар­да проявява интерес към нападателя Илия Дими­тров. Някои от юноши­те на сините пък може да бъдат използвани ка­то разменна монета по трансфер на Мартин Райнов.

Марин Петков потегля към МЛС?

Един от капитаните на Левски Марин Петков е обект на интерес от страна на клуб от САЩ, твърди „Тема Спорт“

Левски взима национал на Северна Македония без пари

Никола Серафимов разтрогна договора си с Фехервар

Сангаре е играл с разкъсване на бедрото в първия мач със Сабах

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре е бил в болница преди първия двубой със Сабах

Чочев: Съдията има лека вина за отпадането

"Не знам дали при гола има засада", каза халфът

Руи Мота: Не ни дадоха редовен гол и дузпа

„На първо място трябва да превъзмогнем загубата, да се възстановим психически и емоционално", каза треньорът на Лудогорец

Нападател се завърна в Янтра

Иван Василев отново ще играе за "ковачите"

Трансферът на Годой е рекорден

Това обявиха от Берое

Дунав продължава без грешка във Втора лига (ВИДЕО)

"Драконите" се наложиха над Спартак Плевен

ОФИЦИАЛНО: Ботев Пловдив се подсили със Симеон Петров

Ботев Пловдив официализира привличането на Симеон Петров