В ЦСКА взеха заплатите за август

В ЦСКА взеха заплатите за август

Ненужните в отбора получиха само половината пари, Бенжелюн не се разсърди

Играчите на ЦСКА бяха стимулирани с пари седмица преди вечното дерби. След контролата срещу Ботев (Враца), която се проведе на „Армията", футболистите в червено се запътиха към каса­та на клуба, за да получат въз­награжденията си за месец ав­густ.

Именно пред касата се ра­зигра и любопитна случка с участието на един от чуж­денците в армейския тим - Юнес Бенжелюн. Защитникът взе част от дължимата сума, след което му казаха, че ще получи още през следващата седмица. Бенжелюн обаче не реагира като типичен легио­нер - да се разсърди и да запла­ши със съд, а с усмивка отвър­на: „Добре. Щом няма, ще из­чакам. Няма проблем."

Централният бранител, който премина в ЦСКА от Локо Пд, не влиза в сметките на Стойчо Младенов и през зи­мата ще се раздели с клуба. Освен него още няколко от състезателите получиха само половината от парите си, като останалата част от възнагражденията си ще вземат в четвъртък. 

Крило на ЦСКА аут за финала с Лудогорец

Има и добра новина за треньора Александър Томаш

Керкез ще избере наследника си преди да напусне Ботев (Пд)

Душан най-вероятно ще поеме към Кипър

Черно море без крило за важния мач с Арда

Треньорът на Черно море Илиан Илиев няма да може да разчита на крилото Димитър Тонев за гостуването на Арда в неделя.

Левски привлича национал

Левски може да започне лятната си селекция с български национал.

Локо София срещу възродения ЦСКА 1948 в битка за спасение

Локо София посреща възродения при Иван Стоянов тим на ЦСКА 1948 в първия мач днес от 34-ия кръг на efbet Лига.

Берое посреща Ботев Пд в Битката за Тракия

Берое посреща Ботев Пд в Битката за Тракия днес в 17:45 часа.

Арда атакува Топ 3 срещу Левски

Левски гостува на Арда в Кърджали в 34-ия кръг на efbet Лига.

Веласкес избра заместниците на Майкон и Охене

Треньорът на Левски Хулио Веласкес избра заместниците на наказаните Майкон и Карлос Охене.

Локо София умува за дублиращ отбор

В момента от всички елитни софийски отбори само червено-черните нямат такъв състав, където да обиграват юношите си в мъжки футбол