Валентин Илиев: ЦСКА винаги е вариант пред мен

Валентин Илиев: ЦСКА винаги е вариант пред мен

Бранителят на Стяуа сподели, че не е изключено да се завърне при "червените"

Валентин Илиев е на път да се раздели със Стяуа след два месеца, когато изтича договорът му. Това призна самият футболист пред "Стандарт".

 

"Не изключвам нито един вариант, но определено ми се играе, а в Букурещ често съм резерва. Никой не ми е казал, че отборът ще гони всички чужденци. Не знам откъде ги намират тези глупости местните медии, но постоянно излизат подобни неща", коментира любимецът на "червените" фенове. 
 

Бранителят не изключи завръщане на "Армията": "ЦСКА винаги е вариант пред мен, познаваме се отлично със Стойчо Младенов, но има време. Нека изтече договорът ми", сподели Илиев.

Стадион в Румъния може да носи името на Мирча Луческу

След кончината на румънската легенда Мирча Луческу, който си отиде от този свят вчера на 80 години, в северната ни съседка вече активно обсъждат по какви начини да почетат паметта на голямата фигура за местния футбол

НА ЖИВО: Монтана - ЦСКА (СЪСТАВИ)

"Червените" с шанс да излязат на третото място, следете тук

БФС: Брахими няма право да играе срещу Монтана днес

Дисциплинарната комисия към БФС обяви, че крилото на ЦСКА Мохамед Брахими няма право да играе в днешното гостуване на тима срещу Монтана

Веласкес: Най-важен е следващият мач

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес даде редовната си пресконференция преди двубоя с Арда от Първа лига утре вечер от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов"

Ботев (Пловдив) отрече трансфер на Николай Минков в Арда (Кърджали)

„Жълто-черните“ с официално изявление по случая

Селекционерът на женския национален отбор обяви групата за Световните квалификации

От състава на Калоян Петков липсват важни фигури за мача с Косово