Васил Панайотов: Усещах, че ще имаме още един шанс след дузпата

Васил Панайотов: Усещах, че ще имаме още един шанс след дузпата

Вижте какво каза футболистът на "моряците"

Героят за Черно море при драматичния успех над Етър във Велико Търново Васил Панайотов обясни какво е усетил, след като домакините изравниха резултата от дузпа в 93-тата минута.

„Знаех, че съдията ще добави още няколко минути, тъй като след отсъждането на дузпата не се игра известно време. Знаех, че ще имаме още 3-4 минути и усещах, че ще имаме още едно положение. Радвам се, че бях на точното място в правилния момент и усилията ни дадоха резултат“, каза Васил, който е най-постоянно играещия футболист на „моряците“ през последните 2  години.

„Тази победа във Велико Търново обаче трябваше да дойде по-рано, тъй като имахме контрол върху топката и играта, и създадохме достатъчно положения. Но стара наша слабост е да вкарваме само едно от тях, както беше и в Пазарджик. Можем да се направим изводи и да си извлечем поуки, за да не се повтаря това занапред“, добави Васил.

Веласкес след жребия: Ще ги анализираме и ще се подготвим по най-добрия начин

евски трябва да бъде във възможно най-добра кондиция за мачовете срещу АПОЕЛ Беер Шева

Лудогорец също ще гостува в Унгария на Динамо Минск

Шампионът на Беларус Динамо Минск ще приеме българския първенец Лудогорец в унгарския град Мезьокьовещ, съобщиха от клуба от Разград

ЦСКА 1948 привлече боливийски национал!

Благодетелят на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов анонсира чрез своя профил във Facebook привличането на боливийския национал Хосе Карлос Мартинес

Левски отново срещу АПОЕЛ Беер Шева в Европа!

"Сините" домакини на 10-ти юли, гостуват седмица по-късно в Унгария

Официално: Беласица подписа с четирима нови

Селекцията при "комитите" е в ход

Официално: Левски поднови договора на младок и го прати под наем

Преслав Бачев ще играе под наем в Дунав

Лудогорец срещу познат съперник на старта в Шампионска лига

"Орлите" се изправят срещу Динамо Минск

Български защитник напуска израелския си клуб

Пламен Гълъбов вече е свободен агент

Ботев Пд продава Балоянис

Ботев Пловдив ще се опита да продаде гръцкия си ляв защитник Константинос Балоянис, а сумата, която се търси за правата му е около 300 хиляди евро, пише изданието sport24.gr.