Вечното дерби завърши с високо напрежение, меле и червени картони

Вечното дерби завърши с високо напрежение, меле и червени картони

Масови сблъсъци между лагерите на Левски и ЦСКА по време и след края на мач №1

В добавеното време на вечното дерби между ЦСКА и Левски се стигна до високо напрежение не само на трибуните, но и на терена на националния стадион.

След нарушение на Мика Пинто срещу Фабио Лима прехвърчаха искри, които доведоха до здрави сблъсъци и бутания между футболисти на двата отбора.

Ситуацията бе овладяна, а последствията бяха червени картони за Джеймс Ето‘о от ЦСКА и Фабио Лима от Левски, както и жълти за Евертон Бала, Иван Дюлгеров и Мика Пинто.

Това обаче не бе всичко, защото Левски изравни за 2:2 в 103-ата и веднага след това прозвуча последният съдийски сигнал, а впоследствие се стигна до сериозни сблъсъци между лагерите на „сини“ и „червени“.

Феновете на Локо Пловдив изкупиха един блок от Сектор "А"

Феновете на Локомотив (Пловдив) са изкупили един блок в сектор А за финала за Sesame Купа на България срещу ЦСКА на 20 май

Радослав Гидженов ще свири Левски - ЦСКА

Последното голямо дерби за сезона е в събота от16:00ч.

Черно море ще опита да прекъсне черна серия под тепетата

Отборът на Черно море ще опита да прекъсне неуспешна серия като гост срещу Ботев Пловдив в елита.

Ботев Пд внася писмо за ТВ правата

Ботев Пловдив реализира обедини отборите от efbet Лига около обща позиция, свързана с телевизионните права и финансовата стабилност на българския футбол, съобщиха от клуба.

Испанци искат звезда на Лудогорец

Клуб от Ла Лига е отправил запитване до Лудогорец за каква сума може да придобие правата на плеймейкъра Петар Станич, твърди „Тема Спорт“.

Майкъла след равенството на ЦСКА: Само Господ ни спаси да не загубим мача

Бившият футболист и ръководител в ЦСКА Георги Илиев-Майкъла не спести критиките си към играта на отбора след ремито с ЦСКА 1948 (1:1).