Венци Стефанов: Няма да сгрешим (видео)

Венци Стефанов: Няма да сгрешим (видео)

Не подценявам Пирин, но ще ги отстраним, заяви босът на Славия след тегленето на жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България

Босът на Славия Венцеслав Стефанов сподели мнението си за мача на неговия тим срещу Пирин в турнира за Купата на България. Преди броени минути бе изтеглен жребият за полуфиналите и съдбата отреди ЦСКА да срещне Литекс, а Славия да приеме Пирин на 20 и 21 април.

 

"Всичко е възможно да се случи. Знам, че Пирин изненадващо отстрани Локомотив (Пловдив). За нашия мач не се притеснявам, убеден съм, че няма да сгрешим", заяви Стефанов пред репортер на Novsport.

 

"От Черноморец могат да претендират много неща. Аз също претендирам, че нямаше дузпа и че имаха нарушения преди някои от головете. Аз не обвинявам съдията Таско Тасков за загубените точки за първенството в Пловдив", добави той.

 

"Аз ни най-малко не подценявам Пирин. Който и да се беше паднал, за нас е важно да се мобилизираме и да спечелим", завърши Венци.

Локо Пд с първи нов, взе защитник от Берое

Енцо Еспиноса подписа за две години със "смърфовете"

Официално: Фратрия взе трио от Спартак Варна

Още нови във варненския клуб

Дунав започна подготовка с двама нови

И трима на проби

ЦСКА с интерес към шведски халф

"Червените" искат футболист на Йостер

ПАОК с оферта за български футболен национал

Гръцкият първодивизионен футболен клуб ПАОК е направил оферта на стойност 400 хиляди евро за привличането на българския национал Симеон Петров.

ЦСКА заминава за лагер в Словения в неделя

През настоящата седмица тимът на ЦСКА ще тренира интензивно на клубната база в Панчарево преди заминаването на подготвителния лагер в Словения, съобщиха "червените" на сайта си.

Майкъл Оуен: Бойко заслужава "Златна топка" за ветерани (ВИДЕО)

Легендата поздрави лидера на ГЕРБ за 66-ия му рожден ден

Стоичков вече е футболист на Септември София

Септември привлече халфа Стоян Стоичков, потвърдиха от клуба от София.

Български национал е сред трансферните цели на ЦСКА

Има предварителни разговори със Симеон Петров, който е футболист на унгарския Фехервар.