Венци Стефанов разкри: Съдията от мача с Амкар ходеше по нашите и им казваше 'падай, падай за дузпа' (видео)

Венци Стефанов разкри: Съдията от мача с Амкар ходеше по нашите и им казваше 'падай, падай за дузпа' (видео)

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов обяви, че реферът от Израел, свирил контролата срещу Амкар 3:4, е участвал в схемата за манипулиране на контроли в Анталия.

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов обяви, че реферът от Израел, свирил контролата срещу Амкар 3:4, е участвал в схемата за манипулиране на контроли в Анталия. Скандалното разкритие на Стефанов дойде при пристигането на „белите” от турския курорт, предаде репортер на Novsport.com. На летище София той заяви:
 

„Аз години наред ви казвам, че съдиите са кръвопийци и си правят каквото си искат с футбола, вие не ми вярвате. Видяхте, че ходят по Боливия-Моливия, правят черно тото и какви ли не истории. Мога да ви кажа, че в единия от нашите мачове имаше съдии от Израел. Последните десет минути… потвърждава го Дани Пеев, потвърждава го и Захари Сираков и нашите момчета. Ходи, тича по тях и им казва – падай, падай за дузпа. И накрая като никой от тях не падна и не го послуша, той даде една дузпа за неправилно дишане. Явно е трябвало в последните минути да даде такава. Първоначално даде един гол за нас, който според мен беше засада. Така че дръжте здраво съдиите и бийте по съдиите, колкото може.” 

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"

Илиян Филипов зададе 16 въпроса към шефовете на Ботев (Пд)

Вижте какво написа той

Берое започна подготовка с голямата си звезда и шестима юноши

Заралии с първа лятна тренировка

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно