Венци Стефанов: Сезонът на дините свърши

Венци Стефанов: Сезонът на дините свърши

„Славия е в подем, да­но да продължим с победи­те", обяви босът на "белите"

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов не скри задоволството си от факта, че белите са в по­дем точно преди най-се­риозните сблъсъци. Тимът записа убедителна победа с 3:0 над Пирин ГД, направи равен с Литекс в Ловеч, отнесе с 4:0 Пирин Разлог за купата. Днес столичани посрещат Любимец. Но­вакът в А група изпусна парата в последните сре­щи. 
 
„Славия е в подем, да­но да продължим с победи­те. Нека да приключи ма­чът и ще видим дали сме прави, като казваме, че се­зонът на дините е свър­шил, дано да е така. На тях наистина им мина времето, вече е краят на септември, ще видим как­во е с отбора", каза Стефанов, визирайки Люби­мец. 
 
„За сериозните мачо­ве май влизаме във форма. Дано сме прави. Отборът вече играе доста по-раз­лично, футболистите не са толкова сковани, борят се за всяка топка. Това да­ва своето отражение. Ре­зултатите не закъсняха", отчете той. 
 
След мача с Любимец на Славия пред­стои гостуване на Черно­морец, а след това идват столичните дербита с Левски и ЦСКА. 
 
„Още е ра­но да говорим за тези сре­щи, както и за зимна се­лекция. Има още доста ма­чове до края на годината. Нека минат, пък ще ви­дим". Босът на белите зая­ви, че е твърд в намеренията си на мястото на настоящото съоръжение да бъде вдигната модерна арена, която да се ползва от още един клуб (най-ве­роятно ЦСКА или Лудого­рец), както и от национал­ния отбор. 
 
„Очаквам да има развитие по темата следващата седмица. На­меренията ни да постро­им модерно съоръжение обаче са много сериозни", завърши той. 
Добруджа се раздели с футболист след само 24 минути игра

Новакът в елита Добруджа обяви, че се е разделил с Октай Хамдиев по взаимно съгласие

Станислав Шопов хвали дисциплината при Александър Димитров

„За да има положителна промяна е нужно време“, смята халфът

ЦСКА: Няма да има никакво "сливане"

Ръководството на ЦСКА обяви, че няма истина в слуховете, че предстои обединяване между "армейците" и ЦСКА 1948

Владимир Николов: Трябва да вземем пример от волейболистите

Централният нападател на националния отбор Владимир Николов сподели преди световните квалификации с Турция и Испания, че вярва, че резултатите рано или късно ще дойдат

Александър Димитров разкри какво иска преди дебюта си начело на България

Новият селекционер заяви, че има важна задача да подмлади състава и не се плаши от силата на съперниците

Собственикът на Берое недоволен от съдийството в мача с Левски

Собственикът на Берое Ернан Банато не е останал доволен от съдийството при поражението на "зелените" от Левски с 1:3 в efbet Лига

Левски се похвали с осмина национали

„Сините“ пожелават успех на всички свои футболисти с националните им екипи

ЦСКА с контрола в паузата за националните отбори

„Червените“ ще играят спаринг със Септември в събота

ЦСКА се похвали с цял отбор национали

„Червените“ поздравиха Владимир Манчев за рождения му ден