Веселин Минев: Чужденци от контейнера взимат хляба на нашите таланти (ВИДЕО)

Веселин Минев: Чужденци от контейнера взимат хляба на нашите таланти (ВИДЕО)

Бившият капитан на Левски разкри какво ще прави след края на кариерата си

Веселин Минев обяви, че със сигурност става треньор след края на кариерата си като играч. Футболистът на Витоша Бистрица даде откровено интервю пред Канал 3, в което говори за Левски, скандалите в националния отбор и проблемите на футбола у нас.

 
В първенството, Левски е на правилния път към титлата според бившия играч на сините Веселин Минев.
 
"Надявам се Левски да успее да остане близо до Лудогорец до края на първенството, както го направи ЦСКА миналата година", сподели бившият национал. 
 
"Чужденци от контейнера взимат хляба на нашите таланти. Всеки говори за школи, всеки говори за таланти. Имаме 20 000 школи, но къде отива това дете на 18 години? Идват хора, които четири месеца не са играли, ти го докарваш и чакаш да ти вдигнат нивото, трудно", заяви Минев пред Канал 3.
 

Трима от Левски висят с картони

Левски навлиза в ключовата фаза на сезона, като първото сериозно предизвикателство е дербито срещу вечния съперник ЦСКА.

ЦСКА изкара добри пари от домакинствата си

ЦСКА пусна вчера в продажба билетите за полуфинала-реванш за Купата на България срещу Лудогорец в сряда, който е чакан с голям интерес от феновете.

Добра новина за ЦСКА преди мача с Левски

ЦСКА получи отлична новина преди Вечното дерби срещу Левски, което ще се проведе утре от 16:00 часа на Националния стадион.

Спартак Вн и Берое стартират битката за оцеляване

Следете мача с NOVSPORT.COM

Малшанс! Георги Миланов пропусна дузпа и Динамо Букурещ отпадна за Купата (ВИДЕО)

Българинът се превърна в грешник за тима си

Бивш ас на ЦСКА вкара попадение на Калмар с екипа на Гьотеборг (ВИДЕО)

Тобиса Хайнц се превърна в герой за своя тим