Веско Минев: Трябва характер, за да успееш в Левски, а той ни липсва (+ВИДЕО)

Веско Минев: Трябва характер, за да успееш в Левски, а той ни липсва (+ВИДЕО)

„Не ни предстои вечно дерби, първо играем с Дунав, а после имаме друг мач”

„Не знам какво да кажа. Не показваме характер в трудните моменти, при 1:0 в наша полза имахме шанс да затвори мача, но Аниете пропусна.”

Това каза капитанът Веселин Минев след разочароващото домакинско реми на Левски срещу Локомотив (Горна Оряховица) в мач от XXI кръг на Първа лига.

„След тези изявления ни трябва и характер, а точно той ни липсва”, посочи крайният бранител, който бе попитан дали оттеглянето на собственика Спас Русев е оказало влияние върху представянето на „сините”.

„Не. Няма какво, всичко ни е платено, играем и на тренировки се получават нещата, хората напълниха стадиона, а ние не можахме да спечелим.”

За предстоящия в началото на март сблъсък с ЦСКА:

„Не ни предстои вечно дерби, първо играем с Дунав, а после имаме един друг мач.”



Какво им липсва на „сините”?

„В Левски, за да успееш, трябва характер. Аз съм капитан и първо аз ще поема отговорност. Контузиха ни трима, не могат да станат от носилките и на „Герена” ни ритат, това е недопустимо!”

Дали новата схема е проблемът?

„В контролите показахме добро лице при 3-5-2. Ние и 1-9-1 да играем, като не можем да запазим топката, пак ще загубим.”

„Това е Левски, трябва да се вдигнем и да покажем характер. Имали сме и по-трудни периоди. За съжаление загубихме духа в съблекалнята, същите футболисти сме и не знам защо така се получи. Ще направим всичко възможно да се вдигнем, защото само това ни остава.”

Стефано Сенси със здрава заплата в ЦСКА

650 000 евро на сезон, а в тази сума не влизат бонусите за изиграни мачове и други

Христо Янев с интересна изповед за силовите методи на Васил Божков и Станислав Танев-Камилата

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев си припомни любопитни моменти от престоя си като футболист на „червените“.

Йоанис Питас и Жоел Цварц пращат Годой на пейката

Голмайсторът на ЦСКА от миналия сезон ще стартира новия като резерва

Холанд преди Бразилия: Най-важния мач в живота ми

Суперзвездата на Норвегия Ерлинг Холанд не скри възхищението си от Бразилия, като призна, че е почитател на Селесао още от детските си години.

Ибра: Щях да получа 4-5 червени картона, ако играех срещу Парагвай

"Франция показа самообладание", коментира бившият нападател

Левски опитва да разкара ненужен

Дните на Карл Фабиен изглеждат преброени