Всичко или нищо за Крумовград срещу спасения ЦСКА 1948

Всичко или нищо за Крумовград срещу спасения ЦСКА 1948
Източник: БГНЕС

ЦСКА 1948 е домакин на Крумовград на стадион „Витоша“ в Бистрица в двубой от предпоследния шести кръг на плейофите в третата осмица на efbet Лига.

Срещата е от 17:45 часа и ще бъде предавана по DIEMA SPORT, а с NOVSPORT.COM можете да я проследите на живо.

Крумовград вече е в зоната на изпадащите, с равен точков актив с Ботев Враца, но с по-лоши показатели в преките двубои. Преди началото на плейофите отборът на Росен Кирилов имаше девет точки аванс пред Ботев Враца, а сега двата отбора са с равен актив – по 33. Това означава, че спасението ще минава единствено пред бараж, тъй като първият сигурен спасен е именно ЦСКА 1948 с 41 пункта.

Добрата новина за Кирилов е, че няма контузени или наказани играчи, като единственият отсъстващ е бразилецът Лукаш Сантана, който не е играл за тима от октомври месец насам миналата година. Статистиката показва, че крумовградчани не са отбелязали гол в последните си три мача, като загубиха всички тях.

„Червените“ имат шест точки аванс пред Локо Пд и на практика си гарантираха оставането в елита, въпреки че в миналия кръг отстъпиха драматично на Локомотив София с 1:2 в „Надежда“.

Миналата седмица пък се появиха информации, че ЦСКА 1948 възнамерява да закрие както втория, така и третия си отбор, а първият да се премести да играе домакинските си срещи в Пазарджик, а не както досега в Бистрица.

Преди предстоящия мач Стоянов няма да може да разчита на Бирсент Карагарен, Симеон Василев и Радослав Кирилов, като за последния се смята, че няма да го видим повече в игра с червената фланелка.

ИМА СДЕЛКА: ЦСКА подписа с Давид Сегер

ЦСКА осъществи първи чуждестранен трансфер през лятото

Евросъдиите ни пожелаха успех на родните отбори в Европа

Хубав жест от нашите рефери към българските евробойци

Лудогорец без Квадво Дуа за старта в Шампионска лига

Трима почти сигурно напускащи са в групата на „орлите“, вижте я

Ботев Пд връща дубъла си

Ботев Пловдив предприе конкретни стъпки към възобновяване на дублиращ отбор в Югоизточната трета лига, съобщиха от клуба

Шефът на Спартак (Варна) обяви целта пред отбора

Панайот Кискинов обясни раздялата с Феликс Щраус

Радослав Здравков обясни защо напусна ЦСКА

Радослав Здравков повече от 55 години е активно във футбола

Двама се завърнаха в строя на ЦСКА

„Червените“ подновиха тренировки след лагера в Словения

Лудогорец с важно напомняне за феновете си

Продажбата на билети за мача с Динамо (Минск) продължава

Официално: Ботев (Пловдив) с нов шеф на ДЮШ

Иван Цветанов е новият директор на школата, съобщиха от Ботев (Пловдив)