Вуцов иска по-висока заплата от Левски

Вуцов иска по-висока заплата от Левски

Левски и Славия преговарят и по друга сделка – тази за фланговия нападател Карл Фабиен

Ръководството на Левски е предложило заплата в размер на 8 хиляди евро на вратаря на Славия Светослав Вуцов, пише „Тема Спорт“.

Играчът обаче е поискал сините „да подсладят“ офертата, за да я приеме. Както е известно, бившият национал има договор с белите до края на кампанията и отказва да го продължи. Затова и не попада в групата на Златомир Загорчич за пролетните мачове. Славия пробва да го продаде до понеделник, когато затваря трансферният прозорец у нас, за да не го изпусне без пари. Президентът Венцеслав Стефанов иска 250 хиляди лева за правата му, но до момента от „Герена“ не са склонни да ги платят.

Двата клуба преговарят и по друга сделка – тази за фланговия нападател Карл Фабиен. „Тема Спорт“ вече съобщи, че те си стиснаха ръцете на сумата от 900 хиляди лева. Левски обаче не успява да се договори с мениджърите на играча. Агентите искат да впишат в контракта му със сините много малка откупна клауза. Вчера все пак имаше сближаване на позициите. А по всичко личи, че развръзка по случая ще има в понеделник.

 

Снимка: БГНЕС

ЦСКА 1948 привлича плеймейкър от Аржентина

ЦСКА 1948 ще привлече аржентинския офанзивен полузащитник Браян Собреро от елитния боливийски Олуейс Реди

Разкритие: ЦСКА губи един от най-добрите си футболисти

Редица клубове са готови да активират клаузата за откупуване на Лумбард Делова

Илиян Филипов: Още един пропилян ден за Ботев Пловдив

"Всяка минута е безценна, ако искаме да спасим нашия Ботев", заяви той

Вратар се раздели с Локомотив (София)

„Дойде време да се разделя отново с моя любим отбор“, коментира юношата на клуба

Левски чака 5 милиона евро от трансфери

"Сините" подготвят грандиозни сделки

Левски води подготовка с 22-ма футболисти

 Левски вече е в Правец, където ще се проведе летният подготвителен лагер на тима

Димитър Илиев: Дано в Локо Пд се вземат правилните решения

"Отборът трябва да е много по-различен", каза нападателят

Напуснал Черно море пред завръщане в Ботев Пд

Християн Славков отказа да поднови договора си с "моряците"

Левски замина за лагер в Правец

Преди това "сините" проведоха занимание във фитнеса