Йешич: Няма да е изненада, ако спечелим "А" група или купата (ВИДЕО)

Йешич: Няма да е изненада, ако спечелим "А" група или купата (ВИДЕО)

Трудно някой ще вземе дори точка от нас на "Българска армия", предрече наставникът

Старши треньорът на ЦСКА Миодраг Йешич очаква неговият отбор да спечели най-много точки от всички отбори в А група през втория дял от шампионата. Преди началото срещу Литекс в 16-ия кръг той обясни, че всеки ще има огромни трудности да вземе дори точка от ЦСКА, особено на получилия лиценз стадион „Българска армия”.

Според него няма да е никаква изненада, ако ЦСКА спечели титлата или триумфира с Купата на България, защото това е нещо нормално за клуба.

„Който се представя най-добре на всяка тренировка, той ще по лучи шанс да играе. Целта е да спечелим най-много точки от всички отбори през пролетния полусезон. За ЦСКА винаги най-важно е да спечели купата и първенството. Други мечтаят за титли, ЦСКА ги печели. Няма да е изненада, ако спечелим първенството или купата. Това е нещо нормално за ЦСКА", отсече Йешич и допълни:

"Ще посрещаме всички гостуващи отбори с голямо уважение и приятелство на „Българска армия”. Ако някой иска да вземе нещо от ЦСКА на „Българска армия”, от първата до последната минута ще има голяма битка, за да вземе каквото и да е. Мисля, че играчите на ЦСКА са готови за началото на първенството. Очаквам в събота да покажем най-много от качествата си в сравнение с контролите досега. Очаквам да играем все по-добре с всеки изминал мач”, оптимистично сподели Генерала пред репортер на Novsport.com.

Йешич беше категоричен, че ЦСКА няма да се съобразява с играта на нито един съперник, а ще накара противниците да се съобразяват с ЦСКА.

„Вярвам в качествата на моите играчи. Толкова колкото аз вярвам в тях, толкова и те трябва да вярват в себе си, да играят със самочувствие. Ако всеки дава своя максимум, резултат във всеки мач ще зависи от нас. Към никой няма да се приспособяваме, всички трябва да се приспособяват към играта на ЦСКА”.

Марсиньо и Карачанаков са единствените контузени в лагера на „армейците” преди дербито с Литекс в събота. Антон Карачанаков има много малки шансове да играе до края на сезона, подчерта отново сръбският наставник. Спас Делев чака жълта карта, за да има право да играе и още не се знае дали ще бъде в групата за мача.

„Трябва да се сработим, но познавам много добре отбора на Литекс. Няма контузени, освен Марсиньо, който счупи ключица на рамото. ако Делев си получи жълтата карта ще бъде в групата. Ако не я получи, няма да бъде в групата. Карачанаков работи по специална програма, той много трудно би играл тази пролет. Мишел Платини мисля, че ще може да играе, той започна нормални тренировки. Гледаме само напред. Ще се хвърляме във всеки мач с желание за победа, независимо дали сме домакин или гост”.

Йешич каза топли думи за Литекс, където също се подвизаваше като треньор преди 5 години.

„Имам много добри спомени от Литекс. Знаете, че бях треньор на Литекс през 2008 година. Имам отлични отношения с ръководството на клуба. Литекс заслужава голямо уважение, особено Гриша Ганчев. Уважавам много легендите на ЦСКА, сред които е и техния треньор Христо Стоичков”.

Още снимки от стадион "Българска армия" вижте ТУК!

Футболният Пирин предлага акциите си на Община Благоевград

Футболният Пирин обяви, че ще предложи акциите на клуба на Община Благоевград.

Шеф в БФС: Не приемам подобно грозно отношение към професионален футболист и национален състезател

"То е срамно и унизително", каза Кирил Котев

Левски и Вихрен се разбраха за контрола

Проверката ще е на 28 януари

Ботев Вр се издължи, ФИФА вдига забраната

Клубът ще може да картотекира нови футболисти

Попето остава в Арда при класиране в Европа

Наскоро халфът обяви, че ще прекрати кариерата си след края на сезона

Христо Янев набеляза трима от елита на България

ЦСКА вече работи по зимната си селекция

Левски подкрепи Митков: Атаките към достойнството на наши футболист е в разрез с ценностите на клуба

Вижте позицията на "сините"

Защитник на Левски ще се оперира

Проблемите на Алдаир налагат хирургическа интервенция

Грозно!  Фенове на Левски горят снимка на Асен Митков, Анди Краев с послание

Много грозна поява от фенове на "сините"