Загорчич: Победата беше на всяка цена

Загорчич: Победата беше на всяка цена

Треньорът на Славия призна, че е имало напрежение преди мача с Локо Пловдив

Треньорът на Славия – Златомир Загорчич, заяви, че тимът му е трябвало на всяка цена да спечели срещу Локомотив Пловдив. „Белите“ надвиха „железничарите“ от Пловдив с 2:1, а Загорчич каза още, че ще опита да спечели възможно повече точки до края на календарната година.

„Със сигурност имаше напрежение, няма как, трябваше да спечелим на всяка цена. Оттам идват тези неща. В самия край на първото допуснахме Локомотив да направи 2-3 положения, което не ми хареса. Говорихме си в съблекалнята, но за съжаление, допуснахме бързо гол. После имаше напрежение, но спечелихме, това е най-важно“, почна Заги.

„Изобщо не е спорен като вратар. Има си спортна форма, има моменти, когато не си във форма и си на пейката. Говорихме си със Светльо, той лека-полека навакса. Показа с 3-4 спасявания, че заслужава да е вратар на Славия“, обясни за Светослав Вуцов треньорът на Славия.„Трябва да сме наясно – Влади Николов не е централен нападател, а офанзивен халф. Чунчуков се надяваме, че ще започне да отбелязва голове. В ситуациите, които имахме в началото на мача, Влади Николов би удар малко… както не ми се искаше. Прехвърли стадиона. Това са нещата, надяваме се сега до края на първенството да спечелим повече точки и след това ще говорим с шефовете какво можем да направим“.

„Няма лесен мач за нас. Ние който и да изтеглим, ако не се раздаваш, няма как да се получава. Всеки един мач играем на 100%. Не се получава всеки път. Надяваме се натам да се обърнат нещата и да имаме футболния късмет“, завърши треньорът.

Снимка: БГНЕС

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига

Ботев Пловдив подписа с Велиян Видолов

Ботев Пловдив подписа договор с Велиян Видолов, съобщиха от клуба

Официално! Тотнъм представи португалски национал

Английският футболен клуб Тотнъм официално обяви трансфера на полузащитника Матеуш Фернандеш, който пристига от изпадналия Уест Хям Юнайтед.

Легенда на Левски: Задължително трябва да прескочим Борац

Легендата на Левски Михаил Вълчев коментира пред „Мач Телеграф“ свършеното до момента от „сините“ в лятната подготовка.

Феновете на Спартак Варна са изправени срещу историята

Привържениците гонят рекорд