Заради огромния интерес: БФС премести жребия за Югозападната “В” група

Заради огромния интерес: БФС премести жребия за Югозападната “В” група

Очакват Гриша Ганчев при ЦСКА в Тетевен днес

Гриша Ганчев най-вероятно ще посети ЦСКА днес на лагера в Тетевен, пише "24 часа".

Новият собственик се прибра в България и ще пътува към Ловеч. Очаква се да направи лека отбивка към стадиона в планинския град.

Тимът на Христо Янев се поти здраво в доста добри условия, които предлага градчето. Единственият проблем засега са жегите в България.

Заради огромния интерес БФС премести жребия за Югозападната “В” група в по-голяма зала. Той ще бъде на 27 юли от 11 часа в “Пресклуб България”. Обикновено се теглеше в малката заличка откъм сектор “В” на националния стадион.

Всички отбори от групата са гарантирали, че искат да играят домакинските си мачове срещу ЦСКА и евентуално “Локо” (Сф) на своите стадиони.

Няма проблеми дори за новак като “Чико” (Бяга), защото само на 5 километра от селото е Брацигово, където разполагат с един от най-модерните стадиони в България, който е на ниво “А” група.

Единственият проблем остава охраната, като със сигурност МВР ще иска сериозни суми за тези мачове, които до момента бяха безплатни. Сега обаче се очакват доста хора и това може да предизвика проблеми.

Най-тежко е положението в пернишкия “Миньор”, който до момента няма нито треньор, нито футболисти и не е започнал тренировки за новия сезон.

Вуцов пред всички в Левски

Вратарят е без смяна от началото на сезона

Белчев: На всеки един в съблекалнята имам пълно доверие

„Днес имаше добра реакция след тези 4 загуби, които бяха поредни.“

Атанас Атанасов: Това е пътят, ще минаваме през такива мачове

„Когато има успехи, е лесно“, посочи треньорът на Добруджа

Локомотив (Пловдив) остана без защитник за двете визити във Варна

Лукас Риян е с разтежение на адукторите, съобщават от Локомотив (Пловдив)

Локо Пд с информация за гостуването на Черно море

Пропуските са вече в продажба онлайн

Играч на Черно море прояви героизъм в дербито

Живко Атанасов показа колко отдаден е на клубната кауза

Септември обърна Добруджа за първи точки през сезона (ВИДЕО)

Столичани спечелиха с 2:1 и спряха серията си от 4 загуби

Вървят преговори за продажбата на Берое

Шотландци преговарят с Банато, а посредник между двете страни е Ивайло Атанасов-Бероеца

ЦСКА тренира без почивка до мача в неделя

ЦСКА започна подготовка за следващия шампионатен мач от 6-ия кръг на Първа лига срещу ЦСКА 1948.