Желю Станков: За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Спортният журналист Желю Станков сподели своята гледна точка по отношение на изказването на бившия собственик на Левски Тодор Батков по адрес на Станимир Стоилов. 

Ден по-рано адвокатът се изказа остро срещу настоящия наставник на Гьозтепе, донесъл най-големите успехи на клуба в модерната история на столичния гранд.

И така. Г-н Батков казва - едно време Наско Сираков по цял ден играеше карти или джитбол, или пък ходеше на сафари. Тоест онези спортни и финансови (!) успехи се дължат основно на Станимир Стоилов. По чието настояване финансите бяха насочени за нов терен (от тогава не са сменяни чимовете), за нов автобус (вече поовехтял) и изграждане на общежитие.
Така. От тогава насам не се сещам друг треньор да е изкарал доста пари, преди завръщането на Стоилов, който преди това поне два пъти отказа на Левски (единият път на Спас Русев при поискана и предложена заплата от 60 хиляди евро). Както и никой не си покри загубите след неговото напускане. А вие виждате ли потенциална добра продажба на футболист от сега наличните? (Евертон Бала не е собственост на Левски).
Тоест, фактите показват, че за последните 15 години г-н Стоилов направи от футбола - бизнес. А г-н Батков и особено г-н Сираков обичат някой отнякъде да дава и те да харчат.
Ако и вие смятате, че без Стоилов, тези двамата мажоритари не умеят да изкарват повече, отколкото харчат, абонирайте се за канала - натиснете камбанката, слагайте повече сол на слънчогледовите семки и преоткривайте себе си.
p.s. Разбира се, че имам какво още да споделя от лични разговори с двама от споменатите господа през годините. Но няма да го направя, защото въпреки всичко, държа да си останат лични.

Иван Стоянов: Силно се надявам да победим ЦСКА

"Очаквам здрав двубой", каза треньорът на ЦСКА 1948

Берое се разплати с футболисти и служители?

С парите от Годой

Бютучи: Усещах хаос в ЦСКА, мотивацията ми беше ниска

"Просто не се вписвах", каза косоварят

Левски чака ново попълнение до дни

Акрам Бурас подписва за три години

Локомотив София и Спартак Варна откриват кръга

Срещата между двата отбора е днес от 20:30 часа

Веласкес: Имахме присъствие, заслужавахме равенство

Залагам си името, че не състава повлия на мача, обяви испанецът

Похвално! Спартак (Вн) помага на болно дете след дербито с Черно море

От клуба благодариха на феновете си за събраната сума от около 1800 лева

Добруджа с призив към феновете си за подкрепа срещу Ботев (Враца)

Отборът ще домакинства за първи път през сезона на своя "Дружба"

Официално: Илиян Киряков влиза в щаба на новия треньор на Етър Иван Иванов

Русия бе представен пред медиите днес