Жоро Миланов: Много тежки времена за националния отбор

Жоро Миланов: Много тежки времена за националния отбор

"И срещу Швеция ще се раздадем докрай", увери халфът на ЦСКА Москва

Георги Миланов заяви след загубата от Франция с 4:1 на "Стад дьо Франс", че националите са се раздали максимално, но са загубили заслужено с оглед на класата на противника.

 

"Искам да поздравя отбора на Франция. Отбор, който играе доста добре, не ни подцени. Хубаво е, че се отнесоха сериозно към нас", сподели халфът на ЦСКА Москва.

 

"Отбелязахме ранен гол, не го очакваха, но загубихе засужено. Ясно е, че играехме 90% в защита, всички се раздадохме максимално", продължи миланов.

 

"Трябва да играем със същото желание и срещу по-некласните отбори. Мога да обещая, че срещу Швеция ще се раздадем докрай отново. Ясно е, че те са фаворити. Надявам се да зарадваме България. В момента са много тежки времена за националния отбор". завърши националът.

ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.