Днес започва турнирът по джудо в Сливен

Днес започва турнирът по джудо в Сливен

Близо 300 млади джудисти от цялата страна и чужбина се събират днес в шоурума на фирма "Дарс ауто" в Сливен. За пръв път състезание по джудо се провежда на територията на автомобилен шоурум, обяви Лъчезар Темелков, президент на спортен клуб "Еврохолд"-Сливен.

Близо 300 млади джудисти от цялата страна и чужбина се събират днес в шоурума на фирма "Дарс ауто" в Сливен. За пръв път състезание по джудо се провежда на територията на автомобилен шоурум, обяви Лъчезар Темелков, президент на спортен клуб "Еврохолд"-Сливен.

Клубът и фирма "Дарс ауто" са съорганизатори на турнира по джудо, който преминава под патронажа на двама кмета - на Сливен Йордан Лечков и на Ямбол Георги Славов. Участват общо 17 отбора от страната и три от чужбина. В Сливен е и генералният секретар на Българската федерация по джудо Асен Кораджиев.

Всички съдии на турнира са от международна категория, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.
 

Световен шампион не отписва Джейк Пол срещу Джошуа

Сензационна прогноза разтърси боксовия свят преди сблъсъка между Джейк Пол и Антъни Джошуа в Маями

Хърн: Загуба от Джейк Пол е равна на унижение за Джошуа

Боксовата битка в тежка категория е в събота

Световен шампион по бокс прекратява кариерата си

Световният шампион във версиите Световната боксова асоциация (WBA), Световната боксова организация (WBO) и Международната боксова федерация (IBF) в суперсредна категория Терънс Крауфорд (САЩ) обяви, че прекратява кариерата си.

Мани Пакиао: Имам планирани няколко битки за догодина

Пакиао има рекорд от 62 победи

Адвокат е сумист на годината за 2025-а

Българската федерация по сумо отличи най-успелите си състезатели

Теодор Христов взе сладък реванш и на финал на Glory

Българинът надделя над шампиона до 77 килограма Чико Кваси

Таекуондо празник в Самоков

Традиционният турнир по таекуондо за Купата на корейския посланик се проведе в модерната спортна зала „СамЕлион“ в Самоков, а надпреварата бе открита лично от Н.Пр. Донг-бе Ким, както и от председателя на БФТаекуондо Слави Бинев.

Чисора: Пулев печелеше, после беше ужасно

Ерик Чисора не скри огорчението си след нокаута, с който Мурат Гасиев победи Кубрат Пулев снощи в Дубай.

Наш талант в битка за медал от Европейското по бокс до 17 г.

Още двама наши таланти имат шанс да вземат отличия