Двама наши боксьори с профидоговори

Двама наши боксьори с профидоговори

Тервел Пулев още чака контракта си

Двамат от боксьорите ни вече подписаха професионални договори с Международната федерация (АИБА) - Борис Георгиев и Спас Генов. А останалите двама - Тервел Пулев и Александър Александров, още чакат контрактите си.

"В пълно неведение съм, но продължавам да се готвя с личния си треньор Борислав Бояджиев", каза Тервел. 

От родната федерация успокоиха, че забавянето не е фатално, защото първите мачове са през юни. 

По предложение на централата ни в София ще има работна среща на комисията по профибокс, която да излезе с последни уточнения около предстоящите двубои. Тя ще е по време на световното за младежи (14-24 април). 

Същевременно Тервел уточни, че по традиция ще подкрепя брат си Кубрат в залата за мача му на 5 април. Съперникът на нашия ас трябва да бъде обявен тези дни.

 
Мани Пакиао ще се бие на 47 години

Филипинската легенда Мани Пакиао все още не е приключил с бокса и ще се завърне на ринга на 18 април, за да се изправи срещу бившия световен шампион в полусредна категория Руслан Проводников в 10-рундов демонстративен мач, предава АП. 

Тайсън Фюри се завръща заради трагедията с Антъни Джошуа

Британецът Тайсън Фюри заяви, че злощастната автомобилна катастрофа на Антъни Джошуа в Нигерия, която доведе до двама смъртни случая, е била „повратна точка“ за него в решението му да се завърне на професионалния боксов ринг.

Триумф в ММА: Ангел Алиев завоюва европейска титла в Белград

Българска федерация по ММА записа поредна златна страница в своята история

Тайсън Фюри се завръща

Тайсън Фюри ще се завърне на ринга на "Тотнъм Хотспър стейдиъм" на 11 април

Ударно начало за българските ММА бойци на Европейското първенство в Белград

В първия състезателен ден националите ни спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала, с което дадоха ясна заявка за силно българско присъствие на шампионата

Джудистите ни с две титли и бронз във втория ден на Еврокупата в София

В турнира участие взеха 385 състезатели от 39 държави