Джудистите на Сливен се стягат за първо състезание за сезона

Джудистите на Сливен се стягат за първо състезание за сезона

Сливенските джудисти заминаха за столицата, където утре и в неделя ще участват в първото си състезание за годината. Ще се представят състезатели и от трита клуба в града – АСК Сливен, СК “Хаджи Димитър” и СК “Еврохолд”. В първия състезателен ден ще се определят шампионите и медалистите при юношите и девойките старша възраст, а в неделя на татамито ще се представят и джудистите във възрастовата група момичета и момчета.

Сливенските джудисти заминаха за столицата, където утре и в неделя ще участват в първото си състезание за годината. Ще се представят състезатели и от трита клуба в  града – АСК Сливен, СК “Хаджи Димитър” и СК “Еврохолд”. В първия състезателен ден ще се определят шампионите и медалистите при юношите и девойките старша възраст, а в неделя на татамито ще се представят и джудистите във възрастовата група момичета и момчета.

Междувременно за лагер с националния отбор  в столицата се подготвя най-добрият джудист на Сливен Данаил Дичев. Той, заедно с личният си треньор Георги Велев обмислят участие и на Международен турнир в Чехия, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен. 

България с нови два медала от европейски турнир по таекуондо

Сребро и бронз за юношите ни в днешния ден

Наш таекуондист със сребро на турнир в Германия

Добър старт записаха българските таекуондисти в първия ден от международния турнир „Купата на президента“ в Германия, благодарение на изявите на Християн Георгиев.

26 медала спечелиха България от European Grand Prix Open Ramus E6 в София

Общо 26 медала - - 6 златни, 6 сребърни и 14 бронзови, спечелиха българските състезатели в отделните възрастови групи и теглови категории на турнира по таекунодо за юноши, девойки и кадети European Grand Prix Open Ramus E6 в София.

Осем медала за България в първите два дни на Балканското първенство по карате

Общо осем медала спечелиха българските състезатели до момента на Балканското първенство за деца до 14 години по карате в Истанбул.

Теодор Христов с доминантна победа на MAX FIGHT 65 (ВИДЕО)

Българинът с успех чрез технически нокаут

Слави Бинев бе преизбран за председател на Българската федерация по таекуондо

С пълно единодушие