Кобрата преговаря с Голямото бебе за мач

Кобрата преговаря с Голямото бебе за мач

Американецът има само една загуба

Eкипът на Кубрат Пулев води преговори за провеждането на първи мач през 2025 година. Потенциалният негов противник е американецът Джарел Милър - Голямото бебе.

Според "FTTV Boxing" екипите на двамата са в преговори, но никакви подробности на този етап не се съобщават. Ако се стигне до битка, това ще е първа защита на регулярната титла на WBA в тежка категория за софиянеца.

Милър е на 36 години и в професионалната си кариера е провел 29 битки, като е спечелил 26 от тях. 22 от успехите му са с нокаут. Американецът е загубил само 1 мач на профи ринга.

Скандалният Тин отново мачка на ринга

Тайванският боксьор с безпроблемна победа срещу студентка

България ще е домакин на Световното по таекуондо за младежи

Само ден преди началото на Световното първенство по таекуондо за мъже и жени в Уси,Китай, България записа първи успех.

В Будва: Ана Добрева с медал от Европейското по бокс за ученици

Младата българка си гарантира минимум бронзово отличие

Билетите за SENSHI 29 вече са в продажба

Бойната галавечер ще се проведе на 6 декември от 19:00 часа в Двореца на културата и спорта в гр. Варна

Здравко Колев победи в два рунда италианец на Европейското първенство по бокс за ученици

Здравко Колев донесе нова победа за България на Европейското първенство по бокс за ученици.

12 български боксьори ще участват на Европейското в Будва

Състезанието е за таланти сред учениците

Кубрат Пулев: Нови хоризонти за българския боксьор в тежка категория

Как Кобрата се готви за нови предизвикателства в тежка категория

ОФИЦИАЛНО: Кобрата срещу Мурат Гасиев на 12-ти декември в Дубай

Кубрат Пулев ще се изправи срещу руската машина за нокаути Мурат Гасиев на 12 декември в главна битка на голяма международна боксова галавечер в Дубай

Кобрата ще защитава титлата си срещу 20-годишен великобританец

Кубрат Пулев ще се изправи срещу Моузес Итаума