Съдиите единодушно дадоха победата на Кубрат Пулев срещу Махмуд Чар (ВИДЕО)

Съдиите единодушно дадоха победата на Кубрат Пулев срещу Махмуд Чар (ВИДЕО)

Едва 7000 зрители видяха победата му в Арена 8888

Кубрат Пулев победи със съдийско решение сириеца с германски паспорт Махмуд Чар в гвоздея от програмата на Winbet Fight Night. Българите не обърнаха голямо внимание на боя и едва около 6500 зрители гледаха в Арена 8888 в София. Продадени бяха 4500 билета, а останалите фенове бяха с раздадени покани.

Като цяло боят бе много скучен и нямаше как да бъде иначе, защото съперникът на Кобрата отдавна е преминал зенита си. Махмуд Чар има само 3 боя в последните 6 години. Преди началото на битката се стигна до сериозен гаф с германския химн в чест на Чар. В залата прозвуча старата версия.

Със спечелената титла 43-годишният Пулев ще бъде и реален претендент за трети път в своята кариера да се изправи за основната световна титла. Въпреки, че коланът е от второстепенно значение на WBA той ще даде шанс на нашенеца да се бори отново за голямата титла, като ще трябва да изчака мача между Олександър Усик и Тайсън Фюри. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие

Следващата година вероятно ще е последната на ринга за Антъни Джошуа

Това разкри промоутърът Еди Хърн

Преговорите между Кобрата и Хънтър отиват в съда

Преговорите и потенциалното провеждане на битката между Кубрат Пулев и Майкъл Хънтър за регулярната титла на WBA в тежка категория може да отидат в съда.