Красен Кралев към боркините ни: Така се коват победите! Успех, момичета!

Красен Кралев към боркините ни: Така се коват победите! Успех, момичета!

Вижте какво заяви спортният министър

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев посети тренировка на женския национален отбор по борба.

 

Ето какво сподели спортният шеф след видяното на плажа във Варна:

 

"Посетих тренировка на женския национален отбор по борба, който е на подготвителен лагер в Спортпалас във Варна.

 

Момичетата се готвят много концентрирано за Световното първенство през септември в Астана, Казахстан. Днес шампионките ни тренираха с ластици на пясъка, като направиха 8 серии упражнения по 3 минути всяка, с изключително голяма интензивност.

 

В почивката между сериите имаше подскоци и бегови упражнения на пясъка (това бе частта, на която аз присъствах, а имаше и още!). Отборът ще се готви до 28 юли на Спортпалас, а после през август, Петър Касабов е решил подготовката да продължи на Белмекен.

 

Така се коват победите! Успех, момичета!".

Имане Хелиф отрече, че се оттегля от спорта

"Това са злонамерени твърдения", обяви тя

Бивш шампион в UFC се завръща на галата в Рио

Фигередо се прибира у дома за любовта на феновете

Зам.-министър Георгиев откри световното първенство по борба в Самоков

Провеждането на световно първенство по борба е привилегия и огромна отговорност за страната ни. Това каза заместник-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев по време на откриването на световното първенство по борба за юноши и девойки до 20 г., което се провежда в „Арена Самоков“.

Младежките национали по бокс ще се бият на силен турнир в Сараево

Александър Александров и Фикрет Ереджебов водят отбора

Удар по Кобрата! Пропадна защита на титлата му

Кубрат Пулев няма да излезе в защита на редовната световна титла на WBA срещу Майкъл Хънтър.

Хамзат Чимаев не се “претоварва” преди UFC 319

Чеченецът излиза в битка за пояса в средна категория

Скандалите преследват Франсис Нгану и в PFL

Бъдещето на камерунеца в организацията е под въпрос

Министър Пешев награди медалистите от Европейското първенство по сумо

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети медалистите от Европейското първенство по сумо, което се проведе в град Будапеща, Унгария.

Стефан Стефанов ще играе за бронза на световното първенство по борба за юноши до 17 години

Стефан Стефанов ще играе в събота за бронзовия медал на световното първенство по борба за юноши и девойки до 17 години, което се провежда в Атина.