Красен Кралев подкрепи Станимира Петрова преди да замине за Токио

Красен Кралев подкрепи Станимира Петрова преди да замине за Токио

"Стани, желая ти успех от сърце", заяви той след като посети тренировката на родната ни боксьорка

Красен Кралев посети тренировка на боксьорката ни Станимира Петрова, която се подготвя на пълни обороти за предстоящото си участие на Олимпийските игри в Токио.

Той й пожела успех това лято и вярва, че категорията до 57 килограма е по-подходяща за нея, спрямо тази до 51кг преди пет години в Рио. 

"Станимира Петрова тренира на пълни обороти преди игрите в Токио, където амбициите ѝ ще са високи. За нея това е втора олимпиада след Рио. Вярвам, че тандемът ѝ с олимпийския шампион Петър Лесов ще бъде успешен и тя ще успее да зарадва всички българи, като се качи на почетната стълбичка. Категорията 57 кг е по-подходяща за състезателката на БК ”Варна” - за разлика от Рио, където тя се боксира в категория до 51 килограма.

С удоволствие гледах част от тренировката на нашата шампионка и си поговорихме. Заедно с нея беше и наставникът ѝ Петър Лесов. Взаимно си пожелахме успех на предстоящите изпитания.

Стани, благодаря за подкрепата! 

Желая ти успех от сърце! 

Ти го заслужаваш!
 

Джудото раздаде премии след Европейското първенство

Наградите връчи президентът на федерацията Румен Стоилов

Ивайло Иванов иска в Лос Анжелис 2028

Най-добрият джудист на България - Ивайло Иванов, говори пред медиите, след като беше награден за силното си представяне на европейското първенство в Подгорица, където опитният състезател стана бронзов медалист в категорията до 90 кг.

Успешен дебют на млади таланти от СК ГО-ДО Петрич в Гърция

Над 300 състезатели във всички възрастови групи и категории взеха участие

Рами Киуан с категорична победа в Полската боксова лига

Европейският шампион по бокс в категория до 75 килограма от Белград 2024 Рами Киуан постигна нова победа в Полша

Шампион по бокс уби момиче

Младо момиче на 17 г. почина, след като беше блъснато от мотоциклет, управляван от бившия световен шампион в UFC Франсис Нгану.

8888.bg и Българската федерация по таекуондо – заедно към нови спортни върхове

Вижте подробности за новото сътрудничество

Ивайло Иванов надви световен шампион за бронз от Европейското по джудо

Това е трети медал от континентален шампионат

Стоян Добрев: Няма нищо вярно, че България се отказва от Семен Новиков и Магомед Рамазанов

“Те са българи за мен, след като имат български паспорти", каза той

Станка Златева: Почваме от нулата, насила няма да караме никого

"Голям сериал направихте, вие, журналистите. Нямам думи просто. Али Реза ряпа да яде", каза тя