НА ПОЖАР: Решиха проблема с визите на боксьорките

НА ПОЖАР: Решиха проблема с визите на боксьорките

Националките заминават по план за световното в Индия

Националният ни отбор по бокс за жени заминава по план утре за Индия, където на 15 ноември започва световното първенство при дамите. 
 
Там нашите ще проведат 10-дневен лагер за аклиматизация, по време на който се надяват да изиграят и спаринги с отбори, които досега не са срещали.
 
Това стана възможно, след като проблемът с визите за Индия бе разрешен и днес всички 11 състезатели, треньори и технически лица ще получат своите пропуски за влизане в страната. 
 
„Благодарим на хората от посолството на Индия у нас, които ни оказаха изключително съдействие и разрешихме проблема“, коментира генералният секретар на федерацията ни Светослав Сапунджиев. 
 
Ето и състава на България за световното в Индия:
 
48 кг – Севда Асенова
51 кг – Габриела Димитрова
54 кг – Стойка Петрова
57 кг – Станимира Петрова
60 кг – Деница Елисеева
64 кг – Мелиз Йонузова
 
Треньори: Фикрит Ереджебов, Петър Лесов, Младен Сталев.

 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие

Следващата година вероятно ще е последната на ринга за Антъни Джошуа

Това разкри промоутърът Еди Хърн

Преговорите между Кобрата и Хънтър отиват в съда

Преговорите и потенциалното провеждане на битката между Кубрат Пулев и Майкъл Хънтър за регулярната титла на WBA в тежка категория може да отидат в съда.