Олимпийската Юлияна Янева претърпя операция

Олимпийската Юлияна Янева претърпя операция

Вижте подробности

Юлияна Янева първи мач

Националката ни по борба, която участва на Олимпийските игри в Париж Юлияна Янева е претърпяла операция. Тя сама разказа в социалните мрежи за дните след олимпийските игри в Париж.

Янева претърпя тежка загуба в първия си мач в кат. до 76 кг. във френската столица, не успявайки да се справи с кубинката Марин Потрийе.

"Скъпи приятели, най-накрая искам да отделя време, за да изкажа моите искрени благодарности на всеки един от вас за отделеното време, подкрепата и мотивацията, която ми дарихте. Благодаря ви, че бяхте неусетно до мен, макар и в онлайн пространството, но ме заредихте с енергията, от която имах нужда.

Докосването до олимпиадата беше моята най-голяма мечта, и да - аз я осъществих. Имах и още едно желание - да се върна с медал за България, но уви. Но това не означава, че не дадох най-доброто от себе си - тренирах безгранично, въпреки всички емоционални и ментални спадове, през които преминавах.

Трябваше за много кратък период да се преборя и с килограми, които не успях да кача. Положих всички усилия и преминах пред всички изпитания, но оставих следа в парижката столица - излизайки уверена, носейки българския дух в себе си. Благодаря на треньора ми Серафим Бързаков за вярата му в мен и всяка секунда, инвестирана в изграждането ми в професионална спортистка, отивайки на олимпийски терен. Благодаря и на първия ми треньор - Михаил Михов, че ме научи на фундамента на свободната борба и продължава да ми бъде опора в живота. Благодаря на семейството ми и на приятелите, че изживяваха с мен всички мои емоции, но ме подкрепяха безпределно! Без вас нямаше да бъда това, което съм! Обичам ви! За съжаление историята продължава. Моят житейски път никога не е бил лек. Преди три дни преживях поредната операция в живота си - бях оперирана на едното рамо, поради скъсан лабрум. Тренирах с това скъсване вече цяла година, подготвях се за преборвания, квалификации за Олимпиадата, подготовка за Олимпиадата.Не ми беше въобще лесно, защото съм с още много контузии и операции на коленете, но аз съм човек, който никога не се предава. И отново ще се завърна на тепиха като Феникс. Фениксът на българската борба!", написа Янева.
Тайсън Фюри се завръща

Тайсън Фюри ще се завърне на ринга на "Тотнъм Хотспър стейдиъм" на 11 април

Ударно начало за българските ММА бойци на Европейското първенство в Белград

В първия състезателен ден националите ни спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала, с което дадоха ясна заявка за силно българско присъствие на шампионата

Джудистите ни с две титли и бронз във втория ден на Еврокупата в София

В турнира участие взеха 385 състезатели от 39 държави

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Европейската открита купа по джудо в зала "Арена 8888"

Стартираха първите схватки

Джошуа проговори след кошмарния инцидент в Нигерия

Антъни Джошуа наруши седмици на публично мълчание и за първи път се появи на видео откакто автомобилна катастрофа отне живота на двама от най-близките приятели на бившия световен шампион в тежка категория

412 джудисти от 40 държави идват на Европейска купа в София

412 джудисти от 40 държави идват на Европейската купа по джудо "Освобождение".