УНИКАЛНО: Кубрат Пулев с шанс за реванш срещу Кличко

УНИКАЛНО: Кубрат Пулев с шанс за реванш срещу Кличко

Подготвят завръщането на легендата, дават му $40 милиона за 3 мача

Кубрат Пулев може да получи уникална възможност за реванш срещу Владимир Кличко!

Легендарният украинец нанесе единствената до момента загуба на Кобрата на професионалния ринг.

Бившият световен шампион нокаутира българина в 5-ия рунд на битката им през 2014-а в Германия.

Пет години по-късно пред Кубрат се отваря страхотен шанс да си върне на Стоманения чук.

Според медиите в Украйна Кличко почти сигурно ще се завърне на ринга, след като обяви оттеглянето си през 2017-а. На 25 март Владимир ще навърши 43 години, но от известно време дава индикации, че е готов отново да сложи ръкавиците в професионални битки.

Последните данни гласят, че легендата е получил предложение да изиграе три двубоя в рамките на година, за което да получи колосалните гарантирани 40 милиона долара.

Първият трябва да е през месец май в Германия срещу представител на Топ 10 на световната ранглиста. Именно такава възможност се очертава да е Кобрата, който в момента е под №7 в класацията Вохгес.

Българинът ще боксира на 23 март 6 Калифорния срещу Богдан Дину и при успех, както и завръщане на Кличко, изглежда няма да е толкова сложно да се организира подобен сблъсък в края на май.

При успех на украинеца следващите му две срещи трябва да са на стадион "Уембли". Едната е предвидена да бъде с Антъни Джошуа, а другата с Тайсън Фюри. Владимир загуби и от двамата, преди да сложи край на бокса.

Отделно от гарантираните 40 милиона долара Кличко ще получи и солиден процент от приходите от всеки от тези двубои. Според последната информация легендата ще бъде освободен от договора при загуба в една от тези битки и няма да е задължен да участва в останалите.

Рами Киуан ще се боксира за световната титла

Българинът на финал в категория до 75 кг на първенството в Ливърпул след победа над англичанин

Радослав Росенов остана с бронз от Световното по бокс

След загуба в полуфинала

Рами Киуан: Полуфиналът не ме задоволява

Това е игра, в която вярвам, че съм по-добър от него, обяви родният боксьор

Стефан Топуров: Тодор Живков ми обеща награда (ВИДЕО)

Първият човек в историята, вдигнал над главата си три пъти собственото си тегло

България си гарантира два медала от Световното по бокс

Рами Киуан и Радослав Росенов ще вземат отличия в Ливърпул

Първи медал за България от Световното по бокс

Радослав Росенов гарантира отличие за страната ни в Ливърпул

Уилиам Чолов остана 5-и на Световното по бокс

Българинът не успя да надвие европейския шампион Габриел Веочич

Джошуа нападна Тайсън Фюри с обиди

Непрестанната вражда между британските боксьори продължава

България с два медала на Европейското по сават

Българските състезатели спечелиха два медала на Европейското първенство по сават (френски бокс) в стил "асо" за мъже и за жени в австрийския град Вайц.