В Бургас започва боксов турнир

В Бургас започва боксов турнир

143-ма боксьори от 34 клуба ще участват

143-ма боксьори от 34 клуба от цялата страна ще се качат на ринга на открития републикански турнир за юноши, родени през 1999 и 2000 година. Това съобщават от Община Бургас.

Надпреварата в зала "Младост" е от 20 до 23 октомври /вторник до петък/ и е част от мероприятията за отбелязване на "Бургас- Европейски град на спорта 2015". Официалното откриване е днес в 18.00 часа Организатор е боксов клуб "Победа Черноморец", със съдействието на община Бургас и Българската федерация по бокс.

От вторник до четвъртък срещите ще започват в 16.00 часа. В петък са финалните боеве. Началото е в 10.00 часа. Най-добрите боксьори в отделните категории ще получат медали. Организаторите са подготвили и два приза.

Домакините от "Победа Черноморец" ще защитават отборната си шампионска титла за тази година при юношите със 7 боксьори. Входът в спортна зала "Младост" в четирите състезателни дни е свободен.

КАКВО БЕШЕ ТОВА!? Ван шокира Ройвал в изключителна битка

Двамата счупиха купища рекорди в категория муха с боя си

Биляна Дудова и Ванеса Георгиева със сребро на „Яшар Догу“

Мъжете са водени от Михаил Ганев и Йордан Денев

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.

Шефът на бокса: Олимпийските игри ще бъдат за децата, ако сме изключени

Олимпийската надпревара по бокс ще се превърне в просто младежки турнир, ако Международната боксова асоциация (ИБА) остане изключена като ръководен орган, заяви президентът на организацията Умар Кремльов.

Легендарният Джон Джоунс се оттегли от UFC

Последният му мач е от 2024 година

Отличник: Рами Киуан с 6 от 6 в Полша

Двубоят бе част от подготовката на Киуан по пътя към Световната купа в Казахстан

Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“