Челси представи девети нов това лято

Челси представи девети нов това лято

Аарон Анселмино пристига на "Стамфорд Бридж" срещу 15.6 милиона евро

Челси обяви трансфера на 19-годишния бранител Аарон Анселмино. Аржентинският талант е привлечен от Бока Хуниорс срещу 15.6 милиона паунда. Той подписа договор за седем години с лондончани, но ще остане под наем в настоящия си клуб до края на сезона.

Анселмино е централен защитник, но може да играе и в халфовата линия. Той проби в първия състав на Бока през лятото на 2023 година, като до момента има 10 мача и един гол.

Аржентинецът е деветото ново попълнение за Челси за това лято след Киърнън Дюсбъри-Хол, Марк Гиу, Омари Келиман, Тосин Адарабиойо, Ренато Вейга, Калеб Уайли, Естевао Вилиан и Филип Йоргенсен. Съвсем скоро лондончани трябва да обявят и Саму Омородион от Атлетико Мадрид.

WINBET отново ще връчи награда „Вдъхновение“ на „Спортист на годината“

Ще бъдат връчени и специални награди

Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит