Четири медала за Невяна Владинова в Марбея

Четири медала за Невяна Владинова в Марбея

Катрин Тасева остана четвърта на топка и пета на бухалки и лента

Невяна Владинова спечели медали на всичките четири уреда на турнира от сериите Гран при по художествена гимнастика в испанския град Марбея. Тя завоюва три сребърни и един бронзов медал, като бе втора на бухалки (19,100 т.), лента (18,200 т.) и топка (18,500 т.), а на обръч остана трета (18,050 т.). Катрин Тасева остана четвърта на топка и пета на бухалки и лента.
 
Такова участие от години не сме имали, дано това е началото на един нов период от българската художествена гимнастика индивидуално. Време, в което с нашите момичета всички ще се съобразяват! Огромно браво и за двете, както и за вълшебната Бранимира Маркова! Честито и на българския съдия Даниела Велчева! Страхотен ден! Благодарим ви!, пишат от федерацията във фейсбук. 
Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване