Кюстендилец спечели анкетата на БКС по телевизия „Евроспорт”

Кюстендилец спечели анкетата на БКС по телевизия „Евроспорт”

Любител на колоезденето от Кюстендил спечели голямата награда на Българския колоездачен съюз от викторината, организирана по телевизия „Евроспорт”. Така БКС даде първата си награда на зрителя на тв “Евроспорт”, а големият щастливец се оказа именно кюстендилецът Петър Матеев. Той отговори правилно и безгрешно на всички въпроси от допитването до зрителите на телевизията за историята на международната колоездачна обиколка на България.

Любител на колоезденето от Кюстендил спечели голямата награда на Българския колоездачен съюз от викторината, организирана по телевизия „Евроспорт”. Така БКС даде първата си награда на зрителя на тв “Евроспорт”, а големият щастливец се оказа именно кюстендилецът Петър Матеев. Той отговори правилно и безгрешно на всички въпроси от допитването до зрителите на телевизията за историята на международната колоездачна обиколка на България.

Шестима са общо отличниците в тази анкета, но Петър Матеев, освен че отговори правилно, бе и големият късметлия при тегленето на жребия за наградата. Тя бе специално безплатно негово участие като гост на 59-ата международна колоездачна обиколка на България, която е с коефициент 2.2.

Името на Петър Матеев бе изтеглено на произволен принцип от генералния секретар на Българския колоездачен съюз Цвятко Чолаков в присъствието на 39 спортни журналисти и почти цялото ръководство на БКС по време на втората пресконференция във връзка с велообиколката, която се проведе в Пресклуб "България" в София.

Олимпийска медалистка от Париж остана без треньор

Световната шампионка по художествена гимнастика от София 2022 - София Рафаели, остана без треньорка. 

Легендарен украински спортист пострада тежко на фронта

Игор Червински участва в логистична операция

Валентина Георгиева с нова титла

Европейската вицешампионка на прескок Валентина Георгиева от клуб Левски-Спартак спечели титлата в многобоя при жените на Държавното първенство по спортна гимнастика, което се провежда в тренировъчната зала на "Арена 8888".

Ясни са новите стандарти в щангите, Насар няма да има проблеми в новата категория

Вижте подробности

Сестри Стоеви станаха шампионки на двойки в Италия

Те победиха туркини на финалае

Рамазанов и Магамаев със сребърни медали в Турция

Двамата загубиха във финалите си на турнира по борба "Яшар Догу"

Спортът по телевизията днес

Вижте богатата неделна програма

Страхотно! Трети медал за Петър Мицин от ЕП по плуване

Българинът грабна среброто на 800 метра свободен стил

Сестри Стоеви са на полуфинал в Италия

Наложиха се над украинки