Лохте бе призован да се яви пред Министерството на правосъдието в Бразилия

Лохте бе призован да се яви пред Министерството на правосъдието в Бразилия

Заради скандала голяма част от спонсорите му прекратиха договорите си с него

Американският плувец Райън Лохте, който се извини за преувеличенита история, че е бил ограбен с насочен срещу него пистолет по време на Игрите в Рио, ще бъде призован да даде показания пред Министерството на правосъдието в Бразилия.

 
Ако Лохте откаже да присъства, той не може да бъде наказан за това, но по този начин ще загуби възможността да се договори с обвинението и да се размине с по-леко наказание.
 
Заради скандала голяма част от спонсорите на Лохте прекратиха договорите си с него.
Италианец спечели единствения старт по часовник от Джирото

Алфонсо Еулалио запази розовата фланелка

Световната гимнастика коментира решението си да вдигне санкциите са състезатели от Русия и Беларус

Международната федерация по гимнастика (Световна гимнастика) защити решението си да вдигне всички ограничения срещу състезатели от Русия и Беларус с думите, че така се спазват принципите за раввнопоставеност и истинският дух на спорта, пише агенция Ройтерс. 

Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.

Изгряваща надежда: Карина Маринкова с престижна награда от Фондация „Димитър Бербатов“ 

Карина Маринкова, заслужено грабна титлата „Лауреат“ в категория „Изкуство“ за ученици от 1. до 4. клас

Стилияна Николова с ново съчетание на лента

Ева Брезалиева се лекува от болки в крака преди Европейското първенство по художествена гимнастика във Варна

Николай Илиев донесе европейска титла, България с 5 медала от Евро 2026

Радослав Великов-младши взе сребърно отличие