Над 1300 състезатели от 60 държави ще участват в Световното първенство по канадска борба в Благоевград

Над 1300 състезатели от 60 държави ще участват в Световното първенство по канадска борба в Благоевград

Входът за зрителите е свободен

Повече от 1300 състезатели от 60 държави ще участват в Световното първенство по канадска борба за мъже, жени, юноши, девойки и хора с увреждания . То ще се проведе в спортна зала "Скаптопара" в Благоевград  от 4 до 10 октомври.

Българският отбор тази година е един от най-многобройните. Над 100 родни състезатели ще премерят сили със спортисти от 60 страни в различни категории и дивизии. Откриването на Световното първенство ще бъде на 4 октомври от 9:00 в спортната зала.

Всеки състезателен ден ще започва в 9:00 сутринта с квалификации, а финалите ще стартират в 16:00 следобед. Входът за зрителите е свободен, така че те ще могат да се насладят на зрелището в турнира.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия

България с 11 медала от европейското по плуване в ледени води

Три златни отличия за водения от Петър Стойчев отбор

Европейските шампиони по спортна стрелба: Мечтите, амбициите и целите растат (ВИДЕО)

Семейство, дядо и съученици вдъхновили Борис Димитров, Калоян Петков и Даниел Делчевски