"Покемон гоу" бръкна в джоба на световен шампион по спортна гимнастика

"Покемон гоу" бръкна в джоба на световен шампион по спортна гимнастика

Кохей Учимура получил сметка за телефон от 4 900 долара

Шесткратният световен шампион по спортна гимнастика Кохей Учимура няма да продължи да играе много на популярната игра "Покемон гоу" в Рио заради скъпия роуминг в Бразилия, предава агенция Киодо.

 
Учимура е получил сметка за мобилен телефон от 500 хиляди йени (4900 долара), след като е играл на "Покемон гоу", която се състои в търсенето на виртуални създания на реални места.  За негово щастие, от японския мобилен оператор са се съгласили да намалят сметката му на 3000 йени (30 долара) дневно.
 
27-годишният японец, който е олимпийски шампион от Лондон 2012 в многобоя, има още четири отличия от олимпиади в кариерата си. В Рио той ще участва в отборната надпревара и в индивидуалния многобой.
Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.

Изгряваща надежда: Карина Маринкова с престижна награда от Фондация „Димитър Бербатов“ 

Карина Маринкова, заслужено грабна титлата „Лауреат“ в категория „Изкуство“ за ученици от 1. до 4. клас

Стилияна Николова с ново съчетание на лента

Ева Брезалиева се лекува от болки в крака преди Европейското първенство по художествена гимнастика във Варна

Николай Илиев донесе европейска титла, България с 5 медала от Евро 2026

Радослав Великов-младши взе сребърно отличие

Кореецът Чанг Ван Сео спечели Световната купа по модерен петобой в Пазарджик

Туркинята Лике Озюксел е първа при дамите

Вингегор с втора победа за последните 3 дни в Обиколката на Италия (ВИДЕО)

Понеделник е почивен ден