Съпругата на Тайгър Уудс получила 300 млн. за Коледа

Съпругата на Тайгър Уудс получила 300 млн. за Коледа

Съпругата на Тайгър Уудс, Елин Нордерген, е получила коледен подарък от 300 милиона долара от известния американски играч по голф.

Съпругата на Тайгър Уудс, Елин Нордерген, е получила коледен подарък от 300 милиона долара от известния американски играч по голф.

Попитана от приятели какво е получила от съпруга си, с който се опитва да се разведе след многобройните му изневери, бившият шведски модел заявила: "300 милиона долара, благодаря много", посочва таблоидът "Нюз оф дъ уърлд".

Елин, която се намира на почивка във Франция, е ограничила всичките си връзки с Тайгър Уудс. Повече от месец, легендарният голфър няма възможност да види двегодишната си дъщеричка Сам и десетмесечния си син Чарли, тъй като според съпругата му Тайгър не е психически стабилен.

"Не е достатъчно стабилен в този момент", посочва бившата шведска моделка, която в момента е на 30 години.

 
Как звездите на снукъра прекарват лятната си ваканция

Джъд Тръмп и Джак Лисовски ще пристигнат в България на WINBET Snooker Special

Тъжно! Отиде си голям олимпийски шампион

Той е медалист от Рим

Игрите през 2028 захранват със $150 млрд. икономиката на Лос Анджелис

Мегаполисът посреща футболем Мондиал и Олимпийски игри

Париж 2024 чества годишнина

Летните Олимпийски игри в Париж може и да отминаха, но празненствата продължават.

Таксита по въздух на Игрите в Лос Анджелис

Организаторите на LA28 проучват и други безавтомобилни алтернативи за придвижване между олимпийските обекти

Магнус Карлсен завърши реми в партия срещу 143 000 души

Онлайн двубоят, наречен "Магнус Карлсен срещу Света", започна на 4 април на платформата chess.com. 

Министър Пешев: Правим всичко възможно спортът и младежките инициативи в Югозападна България да се развиват

Правим всичко възможно спортът и младежките инициативи в Югозападна България да се развиват и надграждат. Това каза министърът на младежта и спорта Иван Пешев по време на обиколката си в Югозападна България.

Десислава Божилова съдия на топ демонстративен мач

Единствената жена, ръководила финалите и в трите най-престижни турнира по снукър, обединени под името "Тройната корона" - Десислава Божилова, ще бъде съдия на последния от трите демонстративни мача, които ще проведат Джъд Тръмп и Джак Лисовски на българска земя.

Министър Иван Пешев посети Кресна

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев посети община Кресна, където се срещна с кмета Николай Георгиев. Те обсъдиха състоянието на спортната инфраструктура в региона.