Сестри Стоеви стартираха с победа на турнир в Германия

Вижте подробности

Сестри Стоеви стартираха с победа на турнир в Германия

Трикратните европейски шампионки Стефани Стоева и Габриела Стоева стартираха с победа на двойки жени на турнира по бадминтон от сериите Супер 300 с награден фонд 210 хиляди долара в Саарбрюкен (Германия). Надпреварата е олимпийска квалификация за Игрите в Париж 2024.

Сестрите, които са поставени под номер 7 в основната схема, спечелиха убедително срещу квалификантките Юлия Майер и Леона Михалски (Германия) с 21:9, 21:8 за 25 минути.

Следващите съпернички на българките ще бъдат представителките на Франция Марго Ламбер и Ане Тран.

Калояна Налбантова, която премина квалификациите, също продължава напред на единично, след като надделя над Полина Бухрова (Украйна) в драматичен двубой след обрат с 14:21, 21:12, 21:10 за 53 минути. В следващия кръг българката излиза срещу третата поставена Порнпавее Чочувонг от Тайланд.

Квалификантката Христомира Поповска загуби от номер 8 Пей Ю По (Тайван) с 15:21, 9:21 за 25 минути. 

Българките останаха извън първите 70 на Световното по фехтовка в Рияд

Вижте подробности

Ансамбълът ни се класира за финала на обръчи в София

България заема седмо място в класирането за многобоя

Министър Глушков подкрепи гимнастичките на Световната купа в София

Състезанието се провежда в "Арена София"

Цанко Цанков плува на най-дългия маратон на Хаваите

Вижте подробности

Нургюл Салимова с реми срещу Катерина Лагно

Така нашата представителка остана с три точки, докато съперничката й - с една повече

Последен шанс за пролетната бонус игра на efbet и EGT Digital

Нова година, нов страхотен бонус

Стоичков разби Австрия в Европарламента, че не ни пуска в Шенген

Български спортни легенди на визита в Брюксел

Жалко! Нургюл падна в 6-ия кръг на Турнира на претендентките

Вижте подробности

Пловдив спечели домакинство на Европейското по гребане през 2025

Състезанието ще е от 29 май до 1 юни догодина

Актуално

17:45 13/04 СЛАВИЯ - ХЕБЪР
20:15 13/04 ЧЕРНО МОРЕ - ЛЕВСКИ
14:30 13/04 Нюкасъл - Тотнъм
15:00 13/04 Атлетико М - Жирона
16:30 13/04 Борусия М - Борусия Д
16:30 13/04 Байерн М - Кьолн
17:00 13/04 Манчестър Сити - Лутън
19:00 13/04 Торино - Ювентус
19:30 13/04 Борнемут - Манчестър Ю
19:45 13/04 Майорка - Реал М
21:45 13/04 Болоня - Монза
22:00 13/04 Кадиз - Барселона
17:45 12/04 БОТЕВ ПД - БОТЕВ ВР 2:0
20:15 12/04 ЦСКА - ПИРИН 1:2
21:30 12/04 Аугсбург - Унион 2:0
21:45 12/04 Лацио - Салернитана 4:1
22:00 12/04 Бетис - Селта 2:1
17:10 11/04 Димитров - Руне 6:7(9), 6:3, 6:7(2)
18:45 11/04 ЦСКА 1948 - ЛУДОГОРЕЦ 0:1

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки