Владимир Кличко претърпя операция

Владимир Кличко претърпя операция

Световният шампион по бокс в тежка категория във версиите Международна боксова федерация (IBF) и Световна боксова организация (WBO) - Владимир Кличко, претърпя операция на лявото рамо в Германия и няма да се състезава до края на годината, съобщи ДПА.

Световният шампион по бокс в тежка категория във версиите Международна боксова федерация (IBF) и Световна боксова организация (WBO) - Владимир Кличко, претърпя операция на лявото рамо в Германия и няма да се състезава до края на годината, съобщи ДПА.

 
Кличко скъса сухожилие при успешната защита на титлите си на 20 юни в Гелзенкирхен срещу руснака Руслан Чагаев.
 
Очаква се украинецът да излезе на ринга в началото на следващата година срещу претендента Еди Чеймбърс (САЩ).
 

 

Министър Пешев награди европейския шампион по вдигане на тежести Карлос Насар

„Поздравления за невероятното представяне на международната сцена", каза Пешев

Златен и сребърен медал за ансамбъла в Бургас

Тимът в състав София Иванова, Рейчъл Стоянов, Алина Коломиец, Сузан Пуладиан, Даная Атанасова и Виктория Георгиева имаше една грешка в първата си композиция

Стилияна Николова стана шампионка на бухалки и на лента на Европейската купа в Бургас

Съдия за България е вицепрезидентът на БФХГ Невяна Владинова

Лечева: Не забравяйте, че имаме отговорност към обществото

Избраната за председател на БОК изпрати поздравление до спортисти, треньори и специалисти

Стефка Костадинова: Казвам истината, за да остане спортът чист

Вижте позицията на легендарната спортистка

Насар: Искам да бъда пример за децата не само като спортист, но и като личност

Щангистът получи наградата за "Спортист на месеца" за април

Карлос Насар: Искам да бъда пример за децата

Олимпийският шампион Карлос Насар сподели, че има лична мисия, която е свързана с децата, занимаващи се не само вдигане на тежести, но с всички малки бъдещи състезатели, които са тръгнали по пътя на спорта

Ромен Балмис вече не е национален селекционер по ръгби

Селекционерът на националния тим по ръгби на България - Ромен Балмис напусна поста си след 7 години

Националите по джудо ще участват на турнир в Испания

Кадетите са на състезание в Полша