Звездно! Ансамбълът зарадва феновете с още един медал!

Грациите ни взеха сребро във финала на обръчи и бухалки

Ансамбълът на България по художествена гимнастика прибави още един медал от Световната купа в София. Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс, Стефани Кирякова и Ерика Зафирова изправиха на крака феновете в „Арена Армеец“ с изпълнението си във финала на три обръча и два чифта бухалки.

Грациите ни допуснаха леки неточности, а оценката, която дадоха съдиите бе 24.050 (15.900 на трудност и 8.150 за изпълнение).

Феновете аплодираха дълго своите любимки, чиято атрактивна и спираща дъха композиция се играе по музиката от саундтрака на филма „Най-великия шоумен“.

Титлата спечели Украйна, чиято петорка изигра чисто съчетанието си получи 24.100 точки.

Бронзът спечели  Япония след 23.600 точки.

Това е втори медал за момичетата на Весела Димитрова на домашната Световна купа. Преди ден гимнастичките ни спечелиха титлата в многобоя. Във финала на пет топки, тимът ни се класира шести.

Стилияна Николова с титла от многобоя на Европейската купа (ВИДЕО)

Боряна Калейн завърши на четвърто място в Баку

Кирил Киров завърши осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа

Китаец спечели титлата в Баку

Ансамбълът ни остана на крачка от медал в Баку

Грациите ни 4-ти в многобоя на първата Европейска купа по художествена гимнастика

Альоша Илиев с пояса "Васил и Георги Илиеви"

В надпреварата участие взеха 89 състезатели

Боряна Калейн поведе на Европейската купа в Баку, Стилияна Николова е втора до момента

Грозна манипулация на bTV

Опитаха се да вкарат Георги Глушков в конфликт на интереси

Отборът на бежанците в Париж с 36 спортисти и свое лого

Вижте какво съобщиха от МОК

След корупционния скандал, щангите може да гръмнат и за Олимпийските игри?

Финансови задължения и вътрешни драми петнят имиджа на България и провалят състезателите