Операцията на Барнабаш Варга е преминала успешно

Унгарският нападател скоро ще бъде изписан

Нападателят на Унгария Барнабас Варга ще бъде изписан от болницата в Щутгарт, където постъпи с множество наранявания на главата вследствие на острото съприкосновение с вратаря на Шотландия Ангъс Гън през второто полувреме на мача между двата тима от Евро 2024.

Операцията на нападателя е минала успешно, съобщиха от Унгарската футболна федерация.

"Маджарите" спечелиха мача от Група "А" на турнира с 1:0, като 20 минути преди края на редовното време централният нападател на Унгария се сблъска с вратаря на Шотландия и се строполи на земята.

УЕФА може да връчи голмайсторския приз на 6 играчи

Нов договор и за Де ла Фуенте

Селекционерът на Испания остава до Евро 2028

Ямал: Никога няма да бъда като Меси

"Никой не възразява, когато го сравняват с най-великия играч в историята, но е неуместно", заяви той

Родри: Уверени сме, че можем да бием Англия

Халфът на Манчестър Сити познава добре някои от съперниците си в неделя

Гарет Саутгейт става "сър" след Евро 2024

Очакваше се той да получи тази титла след Евро 2020, но загуби финала срещу Италия