Анчелоти иска дългосрочен договор в Челси

Анчелоти иска дългосрочен договор в Челси

Абрамович предпочита Гуардиола

Бившият треньор на Реал Мадрид и Милан Карло Анчелоти няма да приеме предложение за временен контракт в Челси, пише "Телеграф".

Както е известно собственикът в лондонския тим е дал две седмици срок на сегашния наставник Жозе Моуриньо да стабилизира ситуацията в тима. След 10 кръга отборът е на 15-о място с едва 11 точки.

Италианецът обаче няма намерение да пристига в Лондон до лятото на 2016-а, а разчита на предложение за дългосрочен договор.

Самият Абрамович пък имал намерение да вземе в Лондон от лятото Хосеп Гуардиола, а дотогава да намери временен вариант.

ОФИЦИАЛНО: Трипиър обяви, че си тръгва от Нюкасъл

Киърън Трипиър ще напусне Нюкасъл Юнайтед, когато договорът му изтече в края на настоящия сезон

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

Манчестър Сити разби Ливърпул и за ФА Къп - 4:0

Холанд блесна с хеттрик на "Етихад"

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон