Анчелоти с 4 от 4 във финалите за Суперкупата на Европа

Анчелоти с 4 от 4 във финалите за Суперкупата на Европа

Италианският специалист вече има 24 трофея в кариерата си на треньор

Италианският специалист Карло Анчелоти се превърна в първият треньор в историята, който печели четири пъти Суперкупата на УЕФА. Той изведе Реал Мадрид до победа с 2:0 срещу Айнтрахт Франкфурт и пренаписа историята.

Двубоят между победителите в Шампионска лига и Лига Европа се изигра на олимпийския стадион в Хелзинки. Головете за мадридчани вкараха Дейвид Алаба и Карим Бензема.

Анчелоти е четири от четири в битките за Суперкупата на УЕФА. На два пъти той триумфира с Милан през сезони 2003/04 и 2007/08. С Реал успя през 2014/15 и 2022/23.

В кариерата си Дон Карло е спечелил общо 24 трофея, оставяйки зад себе си имена като сър Алекс Фъргюсън и Джовани Трапатони.

Пламен Андреев при представянето си в Расинг: Няма да допускам много голове

Расинг Сантандер представи официално Пламен Андреев днес

Уест Хем набеляза млад португалски халф

Уест Хем възнамерява да привлече халфа на Саутхямптън Матеуш Фернандеш, съобщава Sky Sports.

Щутгарт с ултиматум към Байерн

Ръководството на Щутгарту в лицето на изпълнителния директор Александър Верле е дало ултиматум на кандидата за подписа на Ник Волтемаде Байерн Мюнхен. 

Байер преговаря с напусналия  Манчестър Юнайтед Виктор Линдельоф

Байер Леверкузен преговаря със защитника Виктор Линдельоф за свободен трансфер, пише Sky Sports.

В Байер притеснени! Имали твърде много дупки за запълване

Вицешампионът на Германия Байер Леверкузен открива новия сезон в петък с гостуване на четвъртодивизионния Зоненхоф Гросаспах в мач от първия кръг на турнира за Купата на Германия, но в лагера на "аспирините" има притеснение заради твърдно многото дупки за запълване, оставени след напускането на редица основни играчи.

Исак: Приключих с Нюкасъл

Шведският нападател Александър Исак е категоричен, че кариерата му в Нюкасъл е приключила, дори ако обсъжданият му трансфер в Ливърпул не се осъществи, твърди изданието The Athletic.

ПСЖ подписа със защитник на Борнемут

Носителят на Шампионската лига Пари Сен Жермен обяви официално, че е подписал договор със защитника на Борнемут Иля Забарни.

Феновете на Ман Юнайтед стопират протеста си

Привържениците на Манчестър Юнайтед отложиха протеста, който бяха планирали за предстоящия първи домакински мач от новия сезон във Висшата лига срещу Арсенал в неделя.

ПСЖ обяви нов звезден трансфер

ПСЖ привлече Илия Забарнийот английския Борнемут.