Анчелоти: Вини ме ядосва понякога с рисковата си игра

Анчелоти: Вини ме ядосва понякога с рисковата си игра

Треньорът на Реал (Мадрид) говори след успеха над Алмерия

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти говори след успеха на тима с 3:1 като гост на Алмерия в двубой от втория кръг на Ла Лига.

Той не пропусна да похвали Джуд Белингам за двата си гола: „Това е заради зрелостта и личността, които притежава. Помага, че е бил в Германия. Той се адаптира много добре към лигата и нашия стил. Това е много хубаво“.

„Алмерия ни изненада при първата контраатака, която направи. Може ли да се защитаваме по-добре? Да, но това беше перфектна контра и те вкараха. Имат качество. Не сме си загубили ума и имахме мобилност. Това, че играчите нямат фиксирана позиция и движенията на Винисиус, Родриго и Белингам карат опонента да се чувства неудобно“, каза Карлето за Алмерия.

„Мобилността, която имат, е добра за нас, за да създаваме възможности. Дано продължават така. Ще имаме мачове, в които ще има по-малко възможности. Пейката е добре покрита с Хоселу, играч с различен профил и присъствие в зоната“, заяви той за атакуващите футболисти на своя тим.

Накрая той леко се оплака от играта на Винисиус: „Не искам да му отнема гения, но понякога рискува много и малко се ядосвам. Но друг път се вълнувам от представянето му. Равносметката е, че се вълнувам много повече пъти, отколкото се ядосвам“.

Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит