Антов с успех над Сампдория в Италия (ВИДЕО)

Антов с успех над Сампдория в Италия (ВИДЕО)

Бранителят с нови 90 минути в Серия Б

Кремонезе спечели с 2:1 над Сампдория в среща от 27 кръг на Серия Б. Цял мач за гостите от Кремона записа родният национал Валентин Антов, играещ под наем от Монца.

Това бе и първи успех за неговия отбор след три разочароващи кръга. Бившият капитан на ЦСКА пък получи жълт картон още в 7-ата минута.

Гостите откриха резултата в 5-ата минута чрез Денис Йонсен.

 В 13-ата минута при центриране от ъглов удар Факундо Гонсалес отклони топката към Даниеле Гиларди, който я засече във вратата за 1:1.

Сесар Файти донесе успеха за Кремонезе в 70-ата минута, оказал се на точното място след разбъркване в наказателното поле на домакините. 

В класирането Кремонезе продължава битката за завръщане в Серия А и излезе втори с 50 точки, докато тимът от Генуа е 14-и с 31.

Педри титуляр срещу Атлетико Мадрид

Това разкри Ханзи Флик

Ковач: Утре ни трябва същата енергия като в последния мач

„Всички футболисти, които играха в предишния мач, са добре", каза треньорът на Борусия Дортмунд

Стоилов: Гьозтепе заслужи победата над Анталияспор

„Отборът изигра най-добрите си 65 минути като гост през сезона“, смята Мъри

Важна среща в Тотнъм

Играчите на Тотнъм са провели вътрешна среща, на която са обсъдили нарастващото напрежение между отбора и феновете през последните седмици.

Мбапе реагира на третото поредно равенство на Реал Мадрид

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе коментира равенството 2:2 срещу Жирона в мача от 14-ия кръг на Ла Лига. Това е трети пореден двубой в испанското първенство, в който Реал завършва наравно.

Исак за първия си гол за Ливърпул: Отдавна чаках да се върна в най-добрата си форма

Нападателят на Ливърпул Александър Исак се надява попадението му при победата с 2:0 като гост над Уест Хям в 13-ия кръг от английската Висша лига да му помогне скоро да си върне върховата спортна форма. 

Носителката на "Златната топка" счупи крака си преди мача с Германия

Носителката на „Златната топка“ при жените за последните три  години Айтана Бонмати отпадна от състава на Испания за мача-реванш на финала на Лигата на нациите (жени) у дома срещу Германия, след като си счупи крака по време на тренировка.

Аякс осъди поведението на ултрасите

Фойерверките нямат място на стадиона

Алонсо след равенството на Реал срещу Жирона: Хареса ми реакцията на отбора след допуснатия гол

Старши треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо намери позитиви в играта на своя отбор при равенството 1:1 срещу борещия се за оставане в елита Жирона в гостуването от 14-ия кръг на испанското първенство.