Атлетико е четвъртфиналист за Купата на Краля

Атлетико е четвъртфиналист за Купата на Краля

„Дюшекчиите” се поздравиха след 3:0 над Райо Валекано

Атлетико (Мадрид) победи Райо Валекано в двубоя реванш от осминафиналите в турнира за Купата на Кларя и продължава към следващата фаза.

 

Срещата се проведе на стадион „Висенте Калдерон” и завърши при резултат 3:0.

 

Анхел Кореа откри резултата в 40-ата минута. Френският национал Антоан Гризман вкара другите две попадения. Той бе точен в 80-ата минута и в първата минута на добавеното време.

 

В първия двубой от осминафиналната фаза Атлетико и Райо завърши при равенство 1:1. 

Ван Дайк: Салах и Робъртсън не могат да се заменят

Капитанът на Ливърпул Вирджил ван Дайк говори за невероятния принос на Мохамед Салах и Андрю Робъртсън за отбора

Гуардиола с ултиматум към Сити

Испанецът хвали свой колега

В Испания все още треперят за Ямал

В Испания продължават да се притесняват относно младата си звезда Ламин Ямал, който се възстановява от контузия в лявото си бедро и вероятно няма да бъде готов за началото на Мондиал 2026, пише The Athertic

Де Дзерби: Искам трите точки на "Стамфорд Бридж"

Мениджърът на Тотнъм Роберто Де Дзерби говори преди утрешното гостуване на своя отбор на "Стамфорд Бридж" срещу Челси

Ханзи Флик преподписа с Барса до 2028 година

Старши треньорът на Барселона - Ханзи Флик, официално удължи договора си с клуба до края на сезон 2027/28, съобщиха от каталунския футболен гранд

Полузащитник на Барселона под въпрос за Световното първенство

Испанецът ще се оперира броени седмици преди началото на Мондиал 2026