БАТЕ надви минимално десетима от Партизан (ВИДЕО)

БАТЕ надви минимално десетима от Партизан (ВИДЕО)

Божинов игра 54 минути, Бандаловски гледа от пейката в Борисов

Отборът на БАТЕ Борисов победи като домакин Партизан (Белград) с 1:0 в първия плейофен сблъсък между двата тима за влизане в групите на Шампионска лига. 

Българският нападател на гостите Валери Божинов бе титуляр и остана на терена до 54-ата минута, докато Иван Бандаловски остана на резервната скамейка през целия мач.

Ключовият момент в него дойде в края на първото полувреме, когато Марко Йевтович от Партизан извърши ненужно нарушение в центъра на терена и бе изгонен заради втори жълт картон.

Затова и малко след паузата Божинов бе изваден от игра, а единственото попадение в срещата падна в 75-ат минута.

Тогава Михаил Гордейчук се разписа с глава след центриране от корнер на Игор Стасевич. 

Така отборът от Беларус взе ценен аванс преди реванша, който е на 26 август в Сърбия. 
 
 
Последният танц: Бускетс и Алба “окачиха бутонките”

Двете испански легенди споделят заедно почти целия си футболен път

ПСЖ “писа петица” на Рен (ВИДЕО)

Парижани остават на точка зад лидера Ланс

Атлетик (Билбао) победи Атлетико в късна драма (ВИДЕО)

Втора поредна загуба за “дюшекчиите”

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.