Байерн (Мюнхен) може да се опита да привлече Тео Ернандес през лятото

Байерн (Мюнхен) може да се опита да привлече Тео Ернандес през лятото

Баварците са го набелязали за заместник на Алфонсо Дейвис

Байерн Мюнхен вече набеляза заместник на Алфонсо Дейвис, който се очаква през лятото да завърши своя трансфер в Реал Мадрид. Баварците са набелязалия аса на Милан – Тео Ернандес, като германският гранд вече подготвя своята оферта, съобщи журналистът на „Sky“ Флориан Плетенберг.

Изглежда без съмнение, че френският национал е техният първи избор за лятото, но дали Милан или играчът са отворени към него, е съвсем различен въпрос.

26-годишният футболист бе привлечен от Реал Мадрид през 2019 година за 22,8 милиона евро, като от тогава се превърна в един от най-добрите леви бекове в света.

Ернандес има договор до юни 2026 г. с Милан и вкара четири гола, към които добави девет асистенции в 34 състезателни мача този сезон във всички турнири, като някои от тях играха като централен защитник по време на кризата с контузии.

Според „Sky Sports Deutschland“, Байерн Мюнхен вярва, че исканата цена ще бъде 60-70 милиона евро, включително бонусите, докато в медиите в Италия смятат, че трансферът може да излезе и над 85 милиона евро на баварците.

Междувременно Тео Ернандес получи специална награда в чест на своя мач №200 с фланелката на Милан.

„Искам да благодаря на всички, много съм щастлив от 200 мача за този велик клуб. Надявам се да играя още много в Милан”, пък заяви Ернандес.

Марсилия назначава бившя италиански национал за помощник-спортен директор

Френският Олимпик Марсилия е напът да финализира важен ход в своята управленска структура, привличайки бившия италиански национал Федерико Балцарети за позицията на помощник-спортен директор

Артета потвърди: Гьокереш отпада за Славия Прага

Арсенал ще бъде без Виктор Гьокереш в мача от Шампионската лига срещу Славия Прага, след като шведският нападател е получил мускулна контузия през уикенда, потвърди мениджърът Микел Артета

Барселона събира пари с още контроли

Ръководството на Барселона е решено да добави нови две дълги пътувания към вече претоварения график на отбора

Гвоздеят в ШЛ във вторник: Ливърпул посреща Реал Мадрид във вечер на завръщанията

Емоционален и много атрактивен сблъсък ни предлага програмата на Шампионската лига тази вечер, когато Ливърпул посреща Реал Мадрид от 22:00 часа

Алонсо е щастлив от завръщането си на "Анфийлд"

Треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо изрази позитивни очаквания преди повторната си среща с бившия си клуб Ливърпул в мачa от Шампионската лига тази вечер

Овиедо и Осасуна се занулиха в „Ла Лига“(ВИДЕО)

Това беше първата среща между двата отбора от 2019 година насам

Евертън взе точка от Съндърланд (ВИДЕО)

Равенство 1:1 на "Стейдиъм ъф Лайт"

Кошмар: Треньор почина по време на мач от елита на Сърбия

Босненският треньор Младен Жижович почина днес, след като се срина на пейката по време на мач от сръбската Суперлига.

Лацио продължи възхода с 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

„Орлите“ вече са в серия от 5 мача без загуба и 4 „сухи мрежи“