Байерн Мюнхен влиза в преговори с Де Дзерби

Байерн Мюнхен влиза в преговори с Де Дзерби

Мениджърът на Брайтън е един от най-желаните треньори това лято

Ръководството на Байерн Мюнхен е осъществило контакт и с мениджъра на Брайтън Роберто Де Дзерби, твърди журналистът Матео Морето. 44-годишният италианец е резервен вариант за баварците, в случай че Шаби Алонсо предпочете да остане в Байер Леверкузен или да поеме Ливърпул.

Спортният одел на германския шампион смята Де Дзерби за интересен треньор с подходящи характеристики за най-високо ниво.

Италианският специалист е очарован и поласкан от интереса на клуб от ранга на Байерн, но също така иска да види всички опции пред себе си. Вече стана ясно, че той попада в плановете и на Ливърпул, за които Шаби Алонсо също е първа опция за заместник на Юрген Клоп.

Бивш на ЦСКА стигна до трета белгийска дивизия

Бившият футболист на ЦСКА Брадли де Нойер се свлече до трета дивизия на Белгия едва година и половина, след като носи за последно червената фланелка.

Барселона победи трудно испанския третодивизионен КД Гуадалахара (ВИДЕО)

Головете паднаха късно през второто полувреме

Челси не допусна изненада и е на 1/2-финал в Карабао Къп (ВИДЕО)

Алехандро Гарначо и Педро Нето влязоха от пейката, за да донесат победата

Дембеле: Упоритата работа се отплаща (ВИДЕО)

Най-добрият футболист на ФИФА Усман Дембеле се наслаждава на "фантастична година" заедно със своите съотборници в Пари Сен Жермен.

НА ЖИВО: Кардиф - Челси 1:2 (ВИДЕО)

Следете мача на живо с нас тук

Мареска: На 100 процента съм отдаден на Челси

Мениджърът на Челси Енцо Мареска заяви намерението си да продължи да работи с отбора.

Испанските съдии скочиха на Реал Мадрид

Търпението на испанските футболни съдии се изчерпа и те реагираха с дълго и категорично официално становище.

Челси “плаща” сериозно за титлата от Световното клубно

“Сините” бележат ръст на контузиите от 44 процента

Джейми Карагър не вижда Салах в Ливърпул през следващия сезон

Джейми Карагър изрази съмнения, че Мохамед Салах ще бъде част от Ливърпул и през следващия сезон, но същевременно призова египетския нападател да остане в тима до края на настоящата кампания, за да си тръгне по достоен начин от „Анфилд“.